Рекомендуємо прочитати

У пошуках відповідного вібратора

article3294.jpg

Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де продаються інтимні іграшки, можна наважитися, то розмови з продавцями вести точно не кожна дівчина здатна.

Спочатку потрібно визначитися з розміром - тут вам, нарешті, надається вибір. Якщо статевий член від природи дається, то вібратор можна підібрати великий і маленький, будь-якого обсягу. Як кажуть знаючі дами, якщо ви не можете вибрати між двома розмірами - віддайте перевагу тому вібратору, що більше. Напевно, краще ніжніше використовувати велику іграшку, ніж відчувати нестачу найпотрібніших сантиметрів, тим більше, що є можливість вибрати.

Форма вібратора - ще один момент, який неодмінно потрібно врахувати. Так, є реалістичні речі, які виконуються навіть з виступаючими судинами, і імітацією лобкового волосся. Є ті, що дозволяють проводити стимуляцію клітора за допомогою додаткового "відростка", багато варіантів для любителів сексу анального.

Регулювання сили вібрації відбувається за допомогою наявного у пристрої пульта, розрізняються вібратори не тільки за формою і силою вібрації, а й за способом закріплення їх на тілі (якщо це потрібно).

Так, "метелик" являє собою вібратор, який кріпиться всередині жінки, самостійна "робота" вібратора дозволить насолоджуватися іншими відчуттями - секс буде максимально повний. Вібратори "хребтові" мають усередині підставу, що дозволяє зберігати зручний кут нахилу, якої надає влаштуванню індивідуально. Є й вібратори, які оснащені спеціальною грушею - вона дозволяє в потрібний момент інсценувати сім'явиверження - просто наповніть посудину теплою рідиною. Виробляються вібратори, які "знають", де розташована та жадана G точка, анальні вібратори та іграшки двосторонні - їх використовують лесбіянки

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти...
Прийнято вважати, що вібраторами користуються тільки старі діви та лесбіянки, однак це далеко не так. Таке придбання...
Справжня леді ніколи не одягне під джинси рвані колготки, бо знає: красивим повинно бути не тільки те, що у всіх на виду....
Scroll To Top