Рекомендуємо прочитати

Навіщо тренувати інтимні м'язи

article76.jpg

Для себе:
Розвинені інтимні м'язи здатні створити достатню стимуляцію нервових закінчень шляхом притиснення їх до фалоса, що призводить до більш ймовірного наступу вагінального оргазму. Жінка перестає залежати від чоловіка: тепер її відчуття будуть залежати від сили тазових та інтимних м'язів.

Для нього:

Дуже важливою є здатність м'язів створити найпотужнішу сексуальну привабливість для чоловіків. Чи знаєте ви, що коли в гарем відбирали наложниць, вони проходили тест: треба було, не роблячи жодного руху тілом, в позиції зверху довести до оргазму чоловіка, використовуючи тільки вагінальні м'язи. Цьому можна навчитися. Треновані тазові м'язи можуть похвалитися великим арсеналом різноманітних дій, від яких чоловіки сходять з розуму.

Пологи:

Гармонійно розвинені інтимні м'язи забезпечують нормальний перебіг вагітності і пологів. Придбана під час тренувань, еластичність мускулатури вагіни і тазового дна у сукупності з необхідними навичками полегшує пологову діяльність, різко знижуючи больові відчуття під час пологів, і відновлення початкових розмірів після пологів відбувається набагато швидше.

Здоров'я:

Ну і, нарешті, гінекологічне здоров'я жінки: чим більше ці м'язи працюють, тим краще кровообіг та обмінні процеси. В результаті тренувань багато проблем зникають самі. Чим міцніше апарат тазових м'язів, тим менше ймовірність опущень тазових органів, а також в результаті спеціальних вправ підтягуються опущені органи. І це далеко не все .........

Ця група для тих дівчат і жінок хто хоче стати сексуальнішою, хоче бути найбажанішою і хоче відчувати себе завжди молодою!

Щоб бути сексуально привабливими ми сідаємо на всілякі дієти, робимо маски, масажі, посилено качаємо м'язи живота, рук, стегон - все, крім ... Є у жінок інтимне містечко, яке має певну групу м'язів, але більшість з нас навіть якщо і чули то ніколи не піддавали їх яким-небудь гімнастичних вправ. Але чи знаєте Ви, що існує спеціальний метод тренування інтимних м'язів.

На Сході знання про майстерному володінні м'язами любові передаються від покоління до покоління, від матері до дочки, в європейській ж культурі ця тема завжди замовчувалася, як щось ганебне. У Китаї та Японії майстерність управління вагінальними м'язами вважалося елітарним, і присвячені в нього були лише представниці вищої знаті, наложниці імператора і гейші. Тепер якщо дуже захотіти, розвинути їх зможе будь-яка з нас.

Розвиваючи вагінальні м'язи, Ви не тільки поліпшите своє жіноче здоров'я, відчуєте упевненість в собі, але і ощасливите свого обранця, станете для нього найпривабливішою жінкою на світі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Питання "Чого ти боїшся в сексі?" Задавалося чоловікам різного віку і занять. Але на відміну від жіночого...
Зустріти Новий рік удвох з коханою людиною, в атмосфері любові, пристрасті та романтики? Відмінна ідея! Адже як Новий...
Відповідь, схоже, знайдена. Порівнявши дані за 60 років, вчені вирішили відмовити цій ерогенною зоні в праві на...
Scroll To Top