Рекомендуємо прочитати

Секс

Ріммінг: техніка, гігієна, протипоказання, пози

Ріммінг: техніка, гігієна, протипоказання, пози
Поки мало хто знає, що це таке ріммінг, зате добре поінформовані про те, що таке анілінгус і навіть застосовують його на практиці. У той же час ці слова мають одне значення, різниця тільки в тому, що ріммінг звучить більш пристойно і незрозуміло. Що ж все-таки позначають ці слова? Ласки анального отвору за допомогою язика, а також проникнення язика всередину. Велика частина людей не розуміє цієї процедури, а деякі нею просто захоплюються. Прочитати »

Ранковий секс: переваги і пози

Ранковий секс: переваги і пози
Ранковий секс настільки хороший, що з кожним днем можна почути заклики психотерапевтів, фахівців-сексологів і самих фанатів ранкового сексу: «Якщо хочете якомога довше залишатися здоровими, красивими і молодими, займайтеся сексом вранці!» Нижче наведені переваги ранкового сексу, ви можете не зациклюватися на них, але хоча б просто задумайтеся. Секс зранку — це корисно. Таким способом можна замінювати ранкову зарядку, тому що коли ми займаємося сексом, у нас задіяні всі групи м'язів організму. Прочитати »

Статеве життя після пологів

Статеве життя після пологів
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є побоювання, що статевий акт завдасть шкоди і перерве вагітність. По-друге, після народження немовляти у багатьох жінок просто немає часу на інтимне життя. Тому робити спроби відновлення статевого життя після пережитих пологів слід акуратно. Прочитати »

Романтичні ідеї для першого сексу

Романтичні ідеї для першого сексу
Можливо, вам вже - трохи за тридцять "- і першим сексом вас вже не здивуєш ... Але все ж момент першого інтиму з новим партнером чи партнеркою завжди дуже трепетний. Особливо, якщо це не секс заради сексу, а цілком відверте прояв щирих почуттів. Якщо це дійсно так, то ми дамо вам кілька порад, як організувати незабутній і романтичний перший секс. Прочитати »

Як перетворити анальний секс в незабутнє задоволення

Як перетворити анальний секс в незабутнє задоволення
Всі хто хотів би поглибити діапазон своїх інтимних пізнань, коли-небудь, хтось раніше, хтось пізніше, прийдуть до того, щоб докладніше дізнатися і головне спробувати анальний секс. На превеликий жаль, треба признатися, що людей, які здатні робити це якісно, отримуючи і даруючи задоволення не так вже й багато. Більшості людей варто тільки спробувати, а деяким навіть тільки від дуки про анальний секс, як у них може виникнути величезна кількість негативних емоцій і реакцій. Прочитати »
Scroll To Top