Рекомендуємо прочитати

Статеве життя після пологів

article1841.jpg

Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є побоювання, що статевий акт завдасть шкоди і перерве вагітність. По-друге, після народження немовляти у багатьох жінок просто немає часу на інтимне життя. Тому робити спроби відновлення статевого життя після пережитих пологів слід акуратно.

Статеве життя після пологів: як швидше відновитися


Багато чоловіків насилу перечікують період вагітності дружини, а тому намагаються якомога швидше почати статеве життя після пологів. Багато в чому це обумовлено тим, що чоловіки часто відчувають нестачу уваги і турботи з боку жінки, так як вона зайнята доглядом, годуванням, вихованням дитини.

Слід зазначити, що лікарі не радять швидко відновлювати статеві відносини після пологів, так як це може призвести до несприятливих наслідків для жінки. Вважається, що жіноча статева система повинна зміцніти після пологів, для цього потрібно почекати деякий час. Найкраще статеве життя починати після того, як всі наслідки родової діяльності зникнуть. Рекомендується звернутися за консультацією до гінеколога. Його огляд зможе дати відповідь жінці на питання - чи готова вона до відновлення сексуальних відносин. Прийом у лікаря полягає не тільки в ретельному огляді статевих органів жінки, але і в призначенні правильного лікування при виниклих проблемах. Крім того, гінеколог допоможе підібрати метод контрацепції, який підійде вам і вашому партнерові, допоможе попередити небажану вагітність і уникнути аборту.

Після закінчення, якого часу після пологів, можна почати статеве життя


Медичні довідники пишуть про те, що статеве життя може починатися через 6-8 тижнів після пологів, не раніше. Цього періоду достатньо для того, щоб матка жінки повернулася до первісного стану, звільнилася від залишків тканин і крові, відновила свої пошкоджені тканини. Фахівці одностайні в тому, що статевий акт не можна проводити, доки у жінки повністю не припиняться кров'яні виділення. В іншому випадку це може призвести до інфікування матки або піхви. Якщо пологи протікали з яким-небудь ускладненням: розривом промежин, епізітоміей та ін, то утримання від статевих контактів повинно бути продовжене до повного загоєння всіх ран і швів.

Незручності


Часто, у жінки після пологів з'являються анатомічні зміни в статевих органів. Це призводить до деяких незручностей. При пологах відбувається сильне розширення піхви, тому воно деякий час знаходиться в млявому розслабленому стані. Це може стати причиною депресії у жінок, так як вони не можуть відчути оргазм в повній мірі. Чоловіки також можуть відчувати дискомфорт з цієї причини, так як немає відчуття тісного контакту.

Традиційна і народна медицина рекомендують спеціальну гімнастику для відновлення тонусу піхви. Вправи спрямовані на тренування єдиного м'яза промежини, її довільних скороченнях. Ця м'яз охоплює вхід піхви і заднього проходу. Крім фізичних питань, пологи залишають після себе шлейф з психологічних проблем. Такі труднощі виникають з різних причин. Одні жінки побоюються, що пошкодження статевих органів остаточно не зажили, інші побоюються болю, треті страждають від післяпологової депресії, при цьому у них пропадає сексуальний потяг повністю. А багато жінок сильно втомлюються, і в кінці дня не хочуть нічого, навіть сексу.

Однак не варто боятися народжувати дітей, всі ці проблеми вирішувані і тимчасові. Кожна жінка володіє унікальним організмом, тому термін його відновлення після пологів для кожної індивідуальний. Одній жінці достатньо декілька днів, інший потрібні 2-3 місяці для відновлення. Запасіться терпінням, і підтримуйте один одного, ці проблеми переборні.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Якщо ти не можеш отримати вагінальний оргазм під час сексу, то причина може бути в недостатньому тонусі піхви....
Багатьох народивших жінок, або тих, хто тільки готується стати матір'ю, хвилює наступне питання: «коли можна відновити...
Ексаудиризм - чи знаєш ти, що це таке? Прийшов час розвіювати безграмотність в сексуальній сфері. Люди з таким...
Scroll To Top