Рекомендуємо прочитати

Ріммінг: техніка, гігієна, протипоказання, пози

article2422.jpg

Поки мало хто знає, що це таке ріммінг, зате добре поінформовані про те, що таке анілінгус і навіть застосовують його на практиці. У той же час ці слова мають одне значення, різниця тільки в тому, що ріммінг звучить більш пристойно і незрозуміло. Що ж все-таки позначають ці слова? Ласки анального отвору за допомогою язика, а також проникнення язика всередину. Велика частина людей не розуміє цієї процедури, а деякі нею просто захоплюються.

Хто цікавиться ріммінгом?
Отже, багато хто цю процедуру не переносять на дух і навіть чути про це не хочуть, вона викликає у них огиду. Якщо ви не прихильник анального сексу, тоді ріммінг тим більше не для вас. Але якщо ви любите побавитися оральним сексом, то і анілінгус ви полюбите, якщо звичайно, партнер, який виконує пасивну роль, прихильник гігієни. Якщо добре вимити анальний отвір зсередини і зовні, то воно, природно, стане чистим. У цій процедурі навіть є свій плюс на відміну від оральних ласк. При кунілінгус або мінеті завжди з'являються виділення, які є, з одного боку, наслідком збудження, а з іншого боку - деякі гидують цим. А з ріммінг такого не відбувається.

Незважаючи на це, більшість пар не розуміють кому і для чого це потрібно? Чи правда те, що від цього можна отримати насолоду і навіть оргазм? І чи отримає хоча б крапельку задоволення більш активний партнер?

Втім, пари, які вважають цю процедуру привабливою, діляться на кілька груп і кожна з них переслідує свої інтереси і цілі.

Ті, хто любить різноманітність. Такі парочки завжди перебувають у пошуках «чогось новенького». Саме вони першими починають відвідувати стриптиз-бари, купують еротичні фільми і читають камасутру. Вони не можуть жити без цього. А у ріммінга є чотири види застосування. Ну, зрозуміло, що є варіант, коли пасивну роль грає дівчина, є інший спосіб, коли хлопець пасивний, а ще хлопець з хлопцем і дівчина з дівчиною. Через це анілінгус вважається універсальним.

Люди, що мають погану потенцію. Якщо бути точними, то чоловіки з поганою потенцією. Найчастіше вони не можуть задовольнити жінку в повній мірі і подарувати їй насолоду, тому практикують кунілінгус, і анілінгус теж не залишається осторонь. Для таких чоловіків в цьому немає нічого поганого і незвичного, їм подобається задовольняти партнерку. Рідше в такій ролі виступає жінка. Це відбувається, якщо вона з якихось причин не влаштовує свого чоловіка, тому стає професіоналом у всіляких ласках і робить це максимально добре.

Люди, у яких анус - це ерогенна зона. Як не дивно таких людей безліч. Але не всім і не завжди подобаються ласки за допомогою язика. Оргазм від таких ласк отримують одиниці. Але деякі за те, щоб ріммінг був прелюдією до сексу, особливо до анального.
Люди, які хочуть будь-якими способами задовольнити партнера. Є і жінки і чоловіки, які готові на все.

Чоловіки, які схильні до гомосексуальності. До прикладу, якщо вони грають пасивну роль. Якщо раптом ваш партнер натякає вам, щоб ви зробили йому анілінгус, то, швидше за все, це тільки початок. Цим справа не закінчиться - потім він попросить вас купити вібратор для анального сексу. До речі не завжди це означає, що йому подобаються чоловіки. Може бути, у нього просто анальний отвір це ерогенна зона. Тому не варто роздувати скандал, який призведе до наслідків, постарайтеся його зрозуміти або просто зробіть вигляд, що все добре ...

Гігієна для ріммінга
Якщо у вашій парі ви виступаєте як пасивний партнер, то вам обов'язково потрібно подбати про це. По-перше, це говорить про повагу до свого чоловіка. По-друге, ви самі в цьому повинні бути зацікавлені. Якщо анілінгус роблять дівчині, а вона халатно поставилася до гігієни, то бактерії можуть бути перенесені в піхву, а з цим жарти погані. Більш того зазвичай партнери цілуються, тому якщо ви егоїст, тоді подумайте в першу чергу про себе.

Процес миття насправді дуже простий. Для цього не потрібно застосовувати нічого надприродного. Все що вам потрібно - це мило, краще, якщо воно буде рідке. Спочатку пальцем промийте анальний отвір зсередини, а після зовні. Зробіть це 2 рази, на всяк випадок, і природно, помийте геніталії.

Наскільки прийнятний ріммінг?
Кожен повинен сам для себе вирішити чи потрібно дозволяти собі такі витівки. Якщо ваша друга половинка «за», то спробуйте. Все залежить тільки від вас двох. Треба-не треба, робити-не робити - ніхто за вас це не вирішить. Що скажуть інші, хіба має значення? Подумайте про те, що про це ніхто не дізнається, та й таємні, приховані бажання є завжди у всіх. Наприклад, деякі бажають взяти участь у груповому сексі ... Тому бажання ріммінга - це ще квіточки.

Наскільки безпечний рімммінг і чи є протипоказання?
До протипоказань відносяться: різного роду інфекційні захворювання, якими в процесі можна заразитися. Крім цього є можливість передачі венеричних захворювань. Начебто і немає ніякого ризику, але все ж якщо у партнера є ранки в роті, то він зростає в кілька разів. Тому не варто цього робити з першим зустрічним, будьте уважні до свого чоловіка, краще це робити з перевіреним людиною.

Крім того, геморой теж вважається протипоказанням для ріммінгу. Але варто звернути увагу на ступінь захворювання і особисті фізичні відчуття людини. Для початку можна просто акуратно спробувати, а потім вже зробити висновки і вирішити, підходить для вас ця процедура чи ні.

Техніка ріммінга
Техніка анілінгуса досить проста. Ваше знаряддя - це язик, от і дійте їм, наскільки фантазії вистачить. Якщо вашому партнерові сподобаються якісь рухи більше за інших, то ви це відразу відчуєте і помітите. Можна сказати, що це той же кунілінгус, тільки набагато простіше. Ви розумієте чому? Тому що немає ніяких «потаємних місць - куточків», людина або одержує від цього задоволення, або ні.

Якщо раптом вас не влаштовує те, як він ставиться до гігієни, то неодмінно так йому і скажіть, не треба соромитися. Не кажіть, що він нечупара і грязнуля, а зробіть акцент на інтимну зону, поясніть, що у неї є особливе основне призначення і там завжди має бути чисто. Саме тому в даному випадку потрібно ретельно ставитися до гігієни.

Відповідні пози для ріммінга
Яку позу підібрати теж вирішуєте ви самі. Це дуже індивідуально, так само як і в сексі. Для активного партнера підійде поза доггі стайл, але це може не сподобатися пасивного, тому що так він не зможе розслабитися. А мета ріммінга в тому, щоб подарувати партнерові максимальну насолоду, тому позу краще вибирати таку, щоб партнер лежав розслаблений - не спині або животі.

Як схилити партнера до ріммінгу
Якщо ви зацікавилися ріммінгом, то постарайтеся максимально підготувати до цієї процедури партнера. Як варіант можна подивитися фільм з таким сюжетом або ж натякнути про це під час кунілінгуса. Найголовніше - це переконати партнера в тому, що там все чисто і нічого поганого в цьому немає.

Якщо ви виявили бажання самі це проробити чоловікові, то це набагато простіше, але не розслабляйтеся - не всі на це погодяться. Почніть з пеніса, потихеньку переміщайтеся на яєчка і продовжуйте далі в такому дусі ... Головне чоловіка не злякати ...

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Scroll To Top