Рекомендуємо прочитати

І сміх, і гріх: народні засоби контрацепції для допитливих

article1703.jpg

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності можна тільки двома способами: традиційно (механічні, гормональні, хімічні контрацептиви) або ніяк. Так що в будь-яких наслідках, що виникли після застосування описаних нижче способів, ми не винні. Всі ці «народні» кошти вельми дурні і найчастіше зовсім неефективні. Але які веселі!

1. Перерваний статевий акт.

Хочете відчути себе підлітком, скинувши десяток-другий років? Цей спосіб для вас. Зрозуміло, що «підхопити» в подібному випадку можна що завгодно — адже сам статевий акт абсолютно не захищений! Але ризик вагітності цей метод дійсно зменшує — складність тільки в тому, щоб, як мовиться, не захопитися процесом і перервати акт вчасно.
Тим не менш, ні про які гарантії говорити не можна: справа в тому, що у чоловіча сперма може виділяти і до моменту сім'явипорскування. Кількість і концентрація сперматозоїдів в ці моменти значно нижче, ніж при еякуляції, але, як відомо, на вірогідність вагітності впливає не тільки кількість насінної рідини, але і активність самих сперматозоїдів.

2. Введення в жіночі статеві органи сторонніх предметів.

Наш народ додумався і до цього. Принцип дії цього варварського методу в тому, щоб перекрити доступ в матку для сперматозоїдів або ж «організувати» в піхві і маткових трубах середовище, в якому насінні клітини не виживуть.
Веселі та кмітливі вводять в жіночі статеві органи наступні несподівані речі:
— Тампон для критичних днів — просто неефективно і неприємно;
— Часточку лимона — веде до запальних процесів внаслідок порушення мікрофлори піхви;
— Господарське мило — пряма дорога до бактеріального вагінозу;
— Кока-колу — страшний сон гінеколога. Нагадаємо, що кока-кола розчиняє іржу, а це не жарти!

3. Спринцювання.
Ось де думка народна розгулялася! Існує думка, що активне промивання внутрішніх статевих органів жінки наступними складами допомагає позбавити шансу на небажану вагітність. На жаль, це абсолютно не працює і добряче шкодить делікатному жіночому здоров'ю. Тим не менш, спринцюватися все ще пропонують:
— Гранатовим соком;
— Відваром звіробою;
— Розчином аспірину;
— Марганцівкою;
— Власною сечею (дуже небезпечно!)

4. Магічні ритуали.
Найвеселіше дізнаватися саме про такі спроби контрацепції. Серед «народних перлин» нами були виявлені наступні:
— Відразу після статевого акту потрібно пострибати, щоб «витрусити» сперматозоїди — на жаль, як би швидко ви не стрибали, їх не наздоженеш — середня швидкість руху сперматозоїда-30 мм в хвилину;
— Відразу після незахищеного статевого акту потрібно попарити ноги в гірчиці або настої лаврового листа — в гірчиці, до речі, небезпечно володарям слабкою серцево-судинної системи. А в лавровому аркуші — будь ласка! Питання тільки, навіщо?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Гонорею відносять до розряду класичних хвороб, які передаються статевим шляхом (венеричні хвороби). Основний збудник...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Scroll To Top