Рекомендуємо прочитати

Тіло, як наркотик

article3397.jpg

У цій статті мова піде про мастурбації, адже у досить великої кількості людей сексуальність прокидається в ранньому віці. І вони, як наркомани, потрапляють в залежність від власного тіла.

Так як же нам розцінювати мастурбацію, чи чревата вона негативними наслідками для нашого здоров'я? До чого можуть призвести заняття нею, і чи може вона відбитися на репродуктивній функції?

Питань досить багато, давайте ж спробуємо на них знайти відповіді.
Почнемо з того, що мастурбація не становить жодної загрози для майбутнього потомства, хоча деякі «але» все ж мають місце присутності.

Дуже важливо звернути увагу на те, в якому віці з'явилося бажання мастурбувати, адже в зовсім дитячому віці це не є вимушеним заходом, як в період статевого дозрівання, коли організм до цього підганяють гормони.

Рання дитяча мастурбація найчастіше пов'язана з підвищеною збудливістю відповідних центрів головного мозку, що і призводить до появи приємних відчуттів при впливі на статеві органи, які більшість дітей навіть не в змозі відчути.

Такий стан мозку може бути вродженою особливістю, як, наприклад, підвищена чутливість до болю, а буває і наслідком підвищеного внутрішньочерепного тиску.

Тому, що до таких дітей, краще проконсультуватися у невропатолога.
Можливо, корисною виявиться і консультація ендокринолога, оскільки здебільшого у дівчаток часто спостерігається свербіж статевих органів за наявності прихованого діабету, саме він стає причиною постійного роздратування геніталій.

Другим «але» є техніка мастурбації.
За описами вона значно відрізняється від статевого контакту, її ще називають дезадаптивною мастурбацією. Дії і відчуття під час таких маніпуляцій зі статевими органами можуть зафіксуватися у вигляді рефлексу, а, надалі, при статевому контакті можуть спостерігатися труднощі з досягненням оргазму.

Дуже часто трапляється так, що ті жінки, які займаються мастурбацією з дитинства, можуть випробувати оргазм лише наодинці з собою і ніколи з партнером. За їх словами, сама присутність чоловіка, не кажучи вже про його дії, відволікає і не дозволяє зосередитися на власних відчуттях.
Звичайно, таке відбувається не завжди, адже досить велике число дівчат мастурбувати ще до початку статевого життя, але при цьому абсолютно не відчувають проблем з порушенням і оргазмом при сексуальних контактах з партнером. Так що, якщо в сімейному житті проблем з сексом не виникає, то і заморочуватися на цьому не варто.

Третім «але» є болі, які можуть виникати після мастурбації.
Вони є свідченням неповного розслаблення організму після збудження і про застій крові в органах малого таза. А це вже серйозно, адже такі наслідки можуть закінчитися запаленням внутрішніх статевих органів, прямої кишки, тазових нервів. При статевих контактах таке трапляється, коли у партнера присутній прискорене сім'явиверження, при короткому підготовчому періоді або при наявності проблем психологічного характеру.

Якщо ж болі виникають саме при мастурбації, то, цілком можливо, можна вести мову про наявність будь-яких проблем психологічного характеру, може, ви в цей час не відпускаєте від себе думку про шкідливість або аморальності скоєного вами дійства. Тим не менше, більшість сучасних дівчат чудово обізнані про нешкідливість і прийнятності такого способу статевого задоволення, який являє собою запобіжний клапан сексуальної функції. Тому говорити про часті невдачі при мастурбації або про нанесення шкоди здоров'ю тут не доводиться.

І ще одне «але», яке полягає в питанні про те, чи потрібно боротися з власними бажаннями?
Ні, не варто, на увазі того, що це нешкідливо, а іноді допомагає жити спокійно, обачно, вибираючи партнерів, а не кидаючись на першого зустрічного аби задовольнити гормональну вакханалію. Не варто вважати себе наркоманом, залежним від власного тіла, себе треба любити. Адже тільки любов до себе і віра в себе - можуть представляти собою ту основу, на яких будуються рівні відносини з людьми і світом. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Більшість дорогих косметичних покупок можна замінити власноруч приготованими засобами. Результат від їх застосування...
У нас, жінок, є один спільний ворог - зайва вага, боротьба з яким важка, завзята й постійна. Вана заважає нам бути...
Ви хочете навчитися володіти своїм тілом під час статевого акту? Скористайтеся цими зовсім не складними вправами, мета...
Звичайна справа: ви відкрили домашнє варення і побачили на його поверхні острівець цвілі. Швидше за все, ви знімете...
Scroll To Top