Рекомендуємо прочитати

Пози сексу для множинного і тривалого оргазму

article3283.jpg

Що може бути краще, ніж оргазм? Тільки множинний оргазм! Виявляється, для того щоб його отримати, необов'язково їсти «збуджуючу» їжу або півдня ходити в еротичній білизні. "Супероргазм" можна спланувати й організувати! Потрібно тільки в ліжку обрати відповідну позу.

Для жінок.
Множинний оргазм.

Найчастіше його можна отримати діючи на точку G, яка знаходиться на передній стінці піхви. Стимулювати її можна в позиції "чоловік ззаду": особливо підходить поза, коли жінка стоїть на ліжку на колінах, а чоловік знаходиться поруч на підлозі. Також на цю чутливу зону зручно впливати в "офіцерській позі", коли ноги жінки знаходяться на плечах чоловіка.

Для впливу на чутливу передню стінку можна рекомендувати і таку позу: лежача на спині кладе зігнуті ноги на поясницю партнера (під поперек краще підкласти валик). Щоб ви отримали багаторазовий оргазм, чоловік має своїм членом на точку G і одночасно на область під животом, "масажуючи" матку.

Тривалий оргазм.
Він досягається шляхом дії на шийку матки, так як в ній знаходиться безліч нервових закінчень. Чому багато жінок ніколи не відчували такого оргазму? Просто тому, що член партнера не міг дістати до шийки матки. Для такого оргазму ідеальна поза "жінка згори - чоловік на спині". Секрет в тому, щоб відкинутися назад, спираючись руками на зігнуті в колінах ноги чоловіка. У такій позі шийка матки стимулюється найкраще. Ви повинні чергувати активні рухи з повільними, а перед оргазмом майже припинити їх, щоб не заважати скороченням піхви. Можна також лягти на спину і підтягнути до живота зігнуті в колінах ноги. Чоловік має притримувати вас за стегна та здійснювати глибокі сильні фракції.

Для чоловіків.
Тривалий оргазм.

Існує думка, що тільки жінка може випробувати тривалий оргазм, а у чоловіка задоволення триває стільки ж, скільки еякуляція, - тобто кілька секунд. Однак сім'явиверження і оргазм - це різні речі. Тобто, "викинувши сімя", чоловік ще тривалий час насолоджуватися оргазмовою розрядкою. Оргазм тривалістю до двох хвилин можливий якщо чоловік вміє пролонгувати статевий акт. Суть цього в тому, щоб декілька разів доводити себе до межі оргазму, але в останній момент уповільнювати або припиняти фракції. Стримавши еякуляцію, можна продовжити статевий акт - і так кілька разів. Дві-три «затримки» подовжують акт на декілька хвилин, що важливо для партнерки, а чоловік в результаті отримує яскраву розрядку, так як сперма з більшою силою виливається з насінників і сильніше тисне на нервові закінчення.

Множинний оргазм.
Відомо, що простата в чоловіків є дуже чутливою до стимуляції. Правда, впливати на неї краще за все тоді, коли чоловік близький до розрядки, так як на самому початку статевого акту він може мати не дуже приємні відчуття. Як показують дослідження, множинний оргазм чоловік може відчути в позі "лежачи на боку", так як в ній м'язи тазу максимально розслаблені.

Коли чоловік наближатиметься до оргазму жінка повинна почати ніжно масажувати простату (вона знаходиться між анусом і задньою частиною мошонки) круговими рухами. Стимуляція простати вже після оргазму скорочує так званий рефрактерний період - відпочинок між статевими актами. Таким чином, чоловікові практично не потрібно «відпочивати» після еякуляції, щоб продовжувати статевий акт, а значить, він може відчути декілька оргазмів поспіль.

Сексологи схильні думати, що, якщо жінка з високою сексуальністю і чуттєвістю тривалий час не отримує розрядки, через застій крові в яєчниках та органах малого таза можуть виникнути дисфункція яєчників, вагініти, навіть міома матки. Інше питання - чому ви не відчуваєте оргазму? Якщо в сім'ї нормальна психологічна обстановка, то слід спробувати нові пози або звернутися до сексолога, щоб вас навчили отримувати оргазм разом. Якщо ж ви з чоловіком живете недружно, часто сваритеся, то причиною аноргазмії може бути відсутність психологічного комфорту, любові. У цьому випадку має сенс разом з чоловіком відвідати психолога, а для профілактики гінекологічних захворювань займатися регулярною мастурбацією.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Прийнято вважати, що вібраторами користуються тільки старі діви та лесбіянки, однак це далеко не так. Таке придбання...
Як зазначають самі чоловіки, є кілька поширених жіночих помилок, які ми допускаємо під час ласк. Сама головна - грубий...
Пошуком звітної насолоди і відпрацюванням технік її досягнення в ліжку регулярно спантеличуються як чоловіки, так і...
Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де...
Scroll To Top