Рекомендуємо прочитати

Герой не вашого роману… або я люблю одруженого ...

article3326.jpg

Безумовно, кожна жінка має право на особисте щастя.

Але, при цьому адже дуже важливо не помилитися в пошуку партнера.

Добре коли такі пошуки складаються цілком вдало, і ви знаходите свого принца на білому коні.

Але ж трапляється і так, що таким принцом виявляється одружений чоловік, от у цьому випадку варто ретельно зважити всі за і проти, адже цілком можливо, що це зовсім не герой вашого роману.

Навіть якщо вам здається, що це саме та людина, яку ви так довго шукали, та й він надає вам стільки знаків уваги, проявляє масу емоцій, дає вам відчути себе на «сьомому небі» від щастя.

Він каже вам про те, що його шлюб виявився не спроможним, а розлучення лише справа скорого часу, про інтимне життя з дружиною вже давно не йде ніякої мови, та й елементарного бажання з його сторони навіть не виникає.

А, при поясненні того факту, що він до цих пір проживає під одним дахом з нелюбою дружиною, він наводить аргумент типу того, що пов'язує їх тільки спільно нажите майно і діти.

Варто замислитися, якщо він не вирішив цих проблем раніше, то з чого раптом він займеться їх вирішенням зараз, перебуваючи поруч з вами.

При цьому «принц» робить вам привабливі пропозиції, наприклад, супроводити його в службове відрядження на морське узбережжя.

Але не варто забувати про те, що після бурхливого роману з ним на березі теплого моря, в період вашого спільного поїздки, настануть самотні вечори виснажливого очікування, свята в порожній квартирі, тоді як ваш коханий буде перебувати в колі своєї родини.

Чому ж він не з вами, з коханою і єдиною в цей момент? Адже ви теж мрієте про тепло домашнього вогнища і про дитячий сміх в своїй такій порожній квартирі.

Подумайте про те, що якщо він так ставиться відносно своєї дружини, то хто може дати гарантію, що колись він точно так само не вчинить і по відношенню до вас?

Немає сексу з дружиною? А чому? Адже цілком можливо, її щось не влаштовує в інтимному житті з цією людиною, звичайно, це в тому випадку, якщо допустити, що його твердження правдиві, хоча на перевірку вони, як правило, опиняються блефом.

І якщо він не знаходить розуміння у дружини, з якою прожив не один рік, то де гарантія того, що ви зумієте його зрозуміти?

Зазвичай чоловіки просто шукають розваг на стороні, або ж «тікають» від сімейних проблем, використовуючи для цього самотню жінку, але як тільки його шлюб розпадається, то, напевно, він відразу зникне і з «вашого горизонту».

Якщо ж ви наполегливі і ваші вимоги заходять занадто далеко, такі чоловіки, як правило, ховаються у дружини під крильцем, щоб уникнути ваших домагань на нього.

Як не прикро про це говорити, але романи з одруженими чоловіками рідко бувають зі щасливим кінцем, в своїй більшості, ці чоловіки просто шукають ні до чого не зобов'язуючих пригод і дрібних інтрижок на стороні.

Так що вибір за вами, милі дами, і нехай він виявиться вдалим!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top