Рекомендуємо прочитати

Головні плюси хорошого сексу

article2911.jpg

Ні для кого не секрет, що секс - це приємно. Але виявляється, що це ще й корисно. У даній статті викладені головні плюси хорошого сексу, дізнатися про які буде цікаво кожному.

1. Секс оздоровлює і омолоджує шкіру.
Секс збільшує швидкість циркуляції крові, і це означає, що істотно посилюється насичення киснем всіх шарів шкіри. Саме це пояснює, що після сексу ми ніби світимося зсередини. Регулярний секс допомагає нам виглядати ще молодше.

2. Зміцнення імунітету.
Регулярний секс в два з половиною рази підвищує рівень імуноглобулінів, які захищають нас від застуди, інфекцій і т. д. Імунітет помітно зміцнюється, це давно вже доведено клінічно.

3. Волосся стає красивими, більш гладенькими.
Дослідження показали, що при здоровому сексуальному житті можна побачити природне сяйво волосся. Секс збільшує здатність тіла накопичувати і засвоювати живильні речовини швидше і більш ефективно. Це стосується не тільки шкіри, але і волосся, на яких моментально відбивається наш стан здоров'я.

4. Репродуктивна функція у чоловіків.
Дослідження, що проводяться протягом довгого часу, показують, що чоловіки, що мають статеві контакти, часто мають більш здорову сперму. До того ж її обсяг значно більший, ніж у чоловіків, що мають статеві контакти час від часу.

5. Позбавлення від напруги.
Секс знімає стрес також ефективно, як вино, прогулянки на пляжі або з друзями.
Постійна сексуальна активність підтримує кров'яний тиск на нормальному рівні і, отже, знижує рівень стресу.

6. Поліпшується стан нігтів.
Те ж пояснення, як і у випадку з шкірою. Нігті відображають наше внутрішнє здоров'я. Хочете мати гарні нігті? Все, що вам потрібно робити, це займатися сексом.

7. Поліпшується робота серця.
Немає гарантії, що, займаючись сексом, ви уникнете інфаркту. Але у вас набагато більше шансів дожити здоровими до 80 років. І ви можете зробити це, вдаючись до сексу принаймні два рази на тиждень. Будь-які фізичні вправи зменшують ризик серйозного захворювання серця. А секс - фізичне навантаження, плюс задоволення і сплеск адреналіну.

8. Позбавлення від акне.
Рівень статевого гормону нормалізується і це призводить до поліпшення стану шкіри. Вона стає набагато чистішою.

9. Зменшення болю.
Окситоцин, гормон любові, одного разу потрапивши під час статевого акту в організм, призводить до більш високого рівня ендорфінів. Це призводить до послаблення і навіть зникнення болю, особливо головного болю. Крім того, секс сприяє загоєнню ран. Так що замість того, щоб бігти до лікаря, краще ніколи не відмовляйтеся від хорошого сексу.

10. Зменшення ваги.
Секс - найкращий спосіб втратити зайві кілограми! Хоча це не завжди допомагає, але результат вартий витрачених зусиль. Дослідження показало, що під час сексу згорає близько 200 калорій на годину.

11. Більш низький ризик раку.
За ці плюси сексу ми можемо дякувати чоловіків. Чоловічий еякулят містить речовини, які на 33% зменшують шанс отримати рак.

12 . Секс проти карієсу.
Сперма дуже багата цинком, кальцієм та іншими мінералами, які перешкоджають руйнуванню зубів, як тільки вони засвоюються організмом. У кожному разі, секс набагато приємніше, ніж крісло стоматолога.

13. Покращення сну.
Потрапивши в організм під час хорошого сексу, окситоцин розслабляє розум так, що ми засинаємо швидше.

14. Підживлення почуттів.
Це головні плюси сексу. Окситоцин і тут працює, допомагаючи партнерам почувати себе більш пов'язаними один з одним. Найщасливіші сімейні пари ті, в яких секс є регулярним.

15. Посилення почуття власної гідності.
Секс змушує нас відчувати себе сексуальною, і це значно підвищує наш рівень самооцінки. Ми сприймаємо себе, як привабливу жінку. Це нам подобається і змушує нас відчувати себе добре.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Пошуком звітної насолоди і відпрацюванням технік її досягнення в ліжку регулярно спантеличуються як чоловіки, так і...
Scroll To Top