Рекомендуємо прочитати

Помилки жінок у спальні

article3534.jpg

Іноді жінка отримує трохи незручні пропозиції від її партнера. Він може запропонувати їй спробувати щось нове в спальні. Деякі жінки сприймають це як ознаку невдоволення ними. Але старайся дивитися на це під іншим кутом.Пам'ятай, що здорове статеве життя постійно змінюється. І навіщо робити одне і те саме в ліжку протягом десятків років? Звичайно, якщо ти категорично налаштована проти того, що тобі запропонував коханий, то так і скажи. Але скажи, що б ти хотіла спробувати замість його пропозиції...

Отже, що тебе не влаштовує або змушує червоніти в інтимному житті?

Вдавана насолода

Здавалося б, що поганого у вдаваному оргазмі, адже твій партнер відчує від цієї безневинної брехні себе краще, в чому проблема? По-перше, ти відмовляєш собі в задоволенні, а це погана звичка. По-друге, якщо ти прикидаєшся, то даєш своєму партнеру неправильне розуміння того, що тобі дійсно подобається і від чого ти відчуваєш насолоду. І ті речі, які на думку твого коханого подобаються тобі, насправді не приносять тобі ніякого задоволення. З часом, зміцнюючи помилкове враження, ти приходиш до сексуального життя, яке тебе не влаштовує.

Твій партнер мастурбує

Ну і що? Це не означає, що щось не так із вашим інтимним життям. За статистикою, приблизно 81% чоловіків у віці до 70 років роблять це, як і 66% жінок. Мастурбація має теж свої переваги. Вона знімає стрес, допомагає зняти болі при ПМС у жінок, усуває проблему ранньої еякуляції у чоловіків, і також допомагає в інтимному житті.

Жіноча мастурбація

Багато жінок турбуються, що самозадоволення, особливо з вібратором, знизить їх чутливість під час сексу. Насправді, дослідження показали зворотне. У порівнянні з жінками, які не використовують вібратори, жінки, які мастурбують, легше збуджуються і легше досягають оргазму під час сексу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато хто помічає, що після шлюбу сексуальне життя стає нудним і буденним. Є декілька чинників, які негативно...
У вас прекрасні взаємини, він дарує тобі гарні подарунки, ви ходите на побачення, але в ліжку тебе не все влаштовує. Ти...
Нездатність жінки випробовувати оргазм деколи призводить до руйнування відносин з чоловіком, та інколи навіть до...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top