Рекомендуємо прочитати

Як отримати свій кращий оргазм

article2925.jpg

Виникли труднощі з оргазмом під час близькості з коханим? Це цілком поправимо! Але спочатку дай відповідь на питання - а ти можеш сама довести себе до оргазму? Якщо відповідь позитивна, то з тобою і твоїм організмом все добре. Справа, швидше за все, в психологічному аспекті і ми пропонуємо кілька порад, як його усунути:
- Замість того, щоб бачити в ситуації проблему, постарайся розгледіти в ній можливість. Можливість розширити свої сексуальні горизонти і заново пізнати себе.
- Спробуй спочатку сама, без партнера. Поекспериментуй зі своїм тілом, що тобі подобається, а що ні.
- Пам'ятай, що ваш емоційний зв'язок, ваші почуття і романтична атмосфера спрацюють краще будь якої Віагри. :-) Тому позбутися антуражу, щоб все сприяло еротиці.
- Під час сексу не зациклюйся на процесі - це тільки відверне тебе. Насолоджуйся вашою близькістю і постарайся по можливості відключити голову.
- Дослідіть і пестіть тіла один одного під час статевого акту. Пам'ятай, що ласки важливі не менше прямої стимуляції. І не забудьте про поцілунки, це теж дуже важливо!
- Обговорюйте і діліться враженнями та емоціями після сексу. Вислухуйте один одного, говоріть про те, що було добре а що можна виправити і як. І дуже важливо - не забувайте втілювати сексуальні фантазії один одного!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Scroll To Top