Рекомендуємо прочитати

Коли пора ставити крапку у відносинах з чоловіком

article2148.jpg

Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає разом - ну хіба що щасливі спільні роки. Як зрозуміти, що пора йти, починати нове життя і що другого шансу з цією людиною вже не буде?

Прийшов час робити вибір і приймати правильне рішення.

Більшість пар в сучасному світі майже не приділяють часу один одному - причиною тому є напружений робочий графік кожного з партнерів. Люблячі люди можуть бачитися по кілька годин ввечері після роботи, кожен з них втомлений. Через деякий час хтось один з них починає розуміти, що з цим треба щось робити, так як кохана людина з кожним днем все більше і більше віддаляється. У такому випадку потрібна серйозна розмова зі своєю другою половинкою. Сядьте, поговоріть і вирішите, як буде краще для вас обох: розлучитися, або спробувати щось змінити у стосунках. Як би це не було важко, але можна спробувати повернути колишнє. А якщо вже шансів дійсно немає, то «розбігтися» у різні боки.

Кожен з партнерів повинен слухати своє серце. Чітких інструкцій по розставання немає. Відповідь завжди знаходиться всередині нас. Але знову-таки, більшість пар розлучаються тільки тому, що не хочуть нічого змінювати у своїх відносинах, не хочуть працювати над ними. Їм простіше нічого не робити - розлучитися і знайти іншу людину. Але попередня історія може повторитися, ейфорія пройде, а душа, як і раніше буде вимагати свята. Комусь потрібно одне, комусь інше. Зрозумійте, що потрібно саме вам, і ви знайдете відповідь.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Scroll To Top