Рекомендуємо прочитати

Нові тенденції в організації весіль

article1893.jpg

Кожна пара прагне зробити своє весілля стильним і не схожим на інші. І індустрія весільних послуг кожен сезон пропонує новинки.

Отже, деякі нові тенденції в проведенні весілля:

- Кілька весільних суконь. Сучасні наречені не зупиняють свій вибір на одному єдиному вінчальному вбранні, тепер їх може бути і два, і три. В одному платті наречена знаходиться на церемонії, в іншому - на банкеті, наприклад.

- Запрошення ручної роботи. Ексклюзивні запрошення, які поєднуються зі стилем вашого весілля. Їх можна замовити в дизайнерському або рекламному агентстві. Дизайнери з вами складуть макет, допоможуть підібрати папір різних фактур і аксесуари (намистинки, нитки, квіти і т.д).

- Виїзна реєстрація. Все більше пар відмовляються від проведення одруження в РАГСі на користь виїзної церемонії. Її можна провести в ресторані, в лісі, в заміському будинку або на березі моря - все залежить від бажання молодих. Популярною стає весілля на теплоході.

- Оформлення банкету. Новинками можна назвати присутність у декорі залу фігур з льоду і настільних композицій з пір'я. Останні використовуються для оформлення столів гостей і створюють атмосферу легкості. Як і раніше актуальні на весільних фуршетах шоколадні фонтани.

- Аксесуари. Популярними стає Книга для побажань, в якій кожен гість може написати молодим пару слів; розсадкові картки з ім'ям гостя (знову ж таки, в стилі весілля); бомбоньєрки - невеликі подарунки гостям від молодят.

- Шоу-програма. Новинкою можна назвати запрошення на весільний вечір артистів різних жанрів з цікавими програмами виступів.

- Викуп з готелю. Багато пар вибирають цей варіант для проведення зустрічі молодят. Красивий інтер'єр номери і в цілому готелю забезпечить шикарний фон для фотографій.

- Весільний фуршет. Замість стандартних банкетів все частіше застосовується скорочений варіант святкування - фуршет. При цьому стіл по ексклюзивності і насиченості може нітрохи не поступатися стандартним варіантам.

- Тематичні весілля. В залежності від власних смаків, захоплень пара вибирає тему весілля, яке потім простежується у всьому: від нарядів нареченого і нареченої до весільного торта і оформлення залу.

У будь-якому випадку, будь то весілля на теплоході або невеликий весільний фуршет в колі сім'ї, важливо пам'ятати, що це свято для молодят, на якому їм має бути комфортно.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Підкорити чоловіка не так вже й складно. А от пропозиції руки і серця можна чекати дуже довго. Дізнайтеся, якою має бути...
Прихильників «зимових весіль» в останні роки стає все більше і більше. Навіть можливі неприємності не зупиняють...
Традиційні фуршетні закуски - це маленькі бутерброди канапе, інгредієнти в яких з'єднуються між собою шпажками....
Коли призначені дата і час самого щасливого дня у вашому житті, тобто весілля, ви з жахом розумієте, що навіть не...
Scroll To Top