Рекомендуємо прочитати

Правила створення весільного букета

article3629.jpg

5 правил створення ідеального весільного букета

Весільний букет є невід’ємним елементом образу нареченої, тому його створенню варто приділити особливу увагу. До того ж, окрім виконання естетичної функції він має ще й глибоке символічне значення та слугує оберегом. Ще в часи Стародавнього Риму наречені тримали в руках весільні букети, що складались із розмарину і часнику. Вважалось, що вони відлякуватимуть злих духів та принесуть багатство в сім’ю. Сьогодні цей зміст дещо втрачений і в першу чергу квіти нареченої є декоративним елементом. Щоб створити ідеальний букет, найкраще звернутися до професіонала, для якого організація весіль є звичною справою. Він допоможе підібрати форму і палітру кольорів, що якнайкраще пасуватимуть до вашого образу, та розкаже про значення кожної квітки у весільному букеті, щоб знову перетворити його із прикраси на символічний оберіг.

Букет нареченої: головні правила вибору

Слід пам’ятати, що ідеальний букет повинен підкреслювати природню красу нареченої, відповідати її вподобанням, гармонійно підходити до весільної сукні та милувати око гостей. Для того щоб ваш букет став саме таким, при його створенні дотримуйтесь нескладних правил:

1. Чим простішою і скромнішою є сукня нареченої, тим складнішим по поєднанню квітів і кольорів може бути букет. Варто прислухатись до цієї поради, адже вона є головним законом весільної естетики.

2. Підберіть квіти, що підходитимуть до вашого вбрання. Якщо ви вдягнули бездоганно білосніжну сукню, не варто купувати букет, що складається лише із білих троянд. В цьому випадку доречно додати ніжних штрихів іншого кольору, наприклад рожевого чи фіолетового. Якщо ж вам хочеться більш оригінальних та насичених відтінків, наприклад яскраво-червоного чи оранжевого, то обов’язково використайте ці кольори і при декоруванні сукні чи зачіски. 3. Не варто складати букет із великої кількості квітів. По-перше, чим їх менше, тим легше буде забезпечити квіти достатньою кількістю вологи, відповідно, букет довше зберігатиметься свіжим і красивим. А по-друге, це лише на перший погляд він здається невагомим. Насправді при довготривалому триманні рука нареченої дуже швидко втомиться від надто масивного букета. Тому обов’язково звертайте увагу на його вагу.

4. При виборі форми букета враховуйте не лише вбрання, а й ріст та фігуру нареченої. Якщо струнким дівчатам ідеально підходять класичні круглі композиції, то повненьким краще обрати спадаючі букети-каскади.

5. Обов’язково переконайтеся, що у вас нема алергії на квіти, що входять до складу букета, а тим, хто схильний до надто гострої реакції на сильні аромати, наприклад алергікам чи вагітним нареченим варто взагалі зупинитися на букеті з цукерок, гілочок та інших штучних декоративних елементів.

Не зайвим буде при формуванні весільного букета звернути увагу і на сучасні модні тенденції. Зокрема, у 2016 році в тренді не лише весільні сукні, а й костюми для урочистих церемоній. Ідеальним доповненням до такого вбрання стане букет у вигляді квіткового жезлу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Так часто у сні ми, немов у реальності, переживаємо прекрасні події, буваємо в незвіданих місцях, отримуємо можливість...
Весільний букет для нареченої завжди стильний і красивий, він викликає зворушливі емоції. А для прикраси костюма...
Чорний чай - це класика як в Англії, так і в Україні. Його люблять багато. Чашечка запашного тонізуючого чаю здатна...
Орхідея фаленопсис завжди користувалася популярність і привертала до себе увагу, а все завдяки своєму...
Scroll To Top