Рекомендуємо прочитати

Що таке бутоньєрка?

article1896.jpg

Весільний букет для нареченої завжди стильний і красивий, він викликає зворушливі емоції. А для прикраси костюма нареченого вибирається бутоньєрка - невеликий букетик, який кріпиться на лацкан піджака. Саме слово «бутоньєрка» похідне від франц. boutonniere, означає «квітка в петлиці». Найчастіше вона робиться з живої квітки.

Звичай прикрашати чоловічий костюм на весіллі має вже тисячолітню історію. В античні часи дуже цінувалося мистецтво створення квіткових композицій, ними прикрашалися практично всі святкові заходи. Перші згадки про бутоньєрки відносяться до часів Стародавньої Греції, коли представники чоловічої статі прикріплювали на свій одяг на грудях невеликий букетик з трав і квітів, який нібито захищав від злих духів. У Стародавньому Римі теж була схожа традиція, під час весілля наречена кріпила на одяг жениха квітку із власного букета.

У середні століття ця традиція прийшла в Європу, в ті часи лицарі на грудях носили квіти на знак любові та відданості своїй коханій. Якщо броня знімалася, чоловік приколював букет з лівого боку верхнього одягу. У слов'янських народів звичай був дещо іншим - дівчата плели вінки для своїх суджених.

Бутоньєрку як весільну прикрасу перший раз використовував принц Англії Альберт, було це в 1840 році. У той час квіти цінувалися за їх запах. Букети для весілля були невеликими, тому вони запросто поміщалися за корсаж або в петлицю. Найчастіше це були фіалки.

У сучасному світі традиції не згасають, як і раніше костюми женихів рясніють бутоньєрками. Зазвичай їх довжина не перевищує 10 см. Цю прикрасу вставляють у спеціальну капсулу з водою, обертають стрічкою, щоб запобігти появі плям від квітів на святковому костюмі. Для страховки женихам зазвичай рекомендують замовити 2 бутоньєрки, тому що живі квіти легко мнуться і ламаються. Якщо ж ви віддаєте перевагу прикраси з штучних квітів, то вони повинні поєднуватися з платтям нареченої.

Є сьогодні і безліч інших матеріалів, з яких може бути зроблена бутоньєрка - це тканина, бісер, і багато іншого. Такі штучні композиції користуються великим попитом.

Є тільки деякі правила, яких потрібно дотримуватись і слідувати. Так, бутоньєрка не повинна бути великою, квіточки повинні бути витонченими і маленькими. Доповнивши це прикраса стрічками, ви отримаєте більш чарівний виріб.

Вибираючи букет для нареченої, пам'ятайте про бутоньєрку - вона повинна поєднуватися з вашим чарівним букетом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Схоже, що гасло «Все нове - це добре забуте старе» стає для дизайнерів модного одягу головним принципом у...
Чорний чай - це класика як в Англії, так і в Україні. Його люблять багато. Чашечка запашного тонізуючого чаю здатна...
Так часто у сні ми, немов у реальності, переживаємо прекрасні події, буваємо в незвіданих місцях, отримуємо можливість...
Орхідея фаленопсис завжди користувалася популярність і привертала до себе увагу, а все завдяки своєму...
Scroll To Top