Рекомендуємо прочитати

Ресторан на весілля. Основні вимоги.

article1900.jpg

Вибір ресторану для весілля досить клопітка і відповідальна справа. Перед тим як зробити свій остаточний вибір, вам доведеться об'їхати багато закладів, щоб сформувати свою точку зору про кожного.

Деякі аспекти, які дозволять вам зробити правильний вибір:

- Розташування ресторану. Це не визначальний фактор, але вимагає особливої уваги. Подумайте, як гості будуть добиратися до нього і з нього пізно ввечері. Якщо ресторан розташований поруч з великою транспортною розв'язкою - може заважати шум (особливо, якщо святкування буде проводитися на відкритому майданчику).

- Розмір закладу. Уточніть приблизну кількість гостей на своєму весіллі, частина ресторанів відпаде автоматично через невеликий зал. І вам, і гостям повинно бути зручно в приміщенні. Якщо весілля буде в літній час, зверніть увагу на кількість кондиціонерів.

- Вид ресторану і запропонована кухня. Огляньте інтер'єри залів. Вони повинен відповідати стилю вашого весілля і не вибиватися із загальної концепції свята. Вивчіть меню. Враховуйте при його складанні смаки своїх гостей. Ви можете оглянути наявний посуд і келихи, якщо для вас це принципово. Якщо раніше вам не довелося бувати в цьому місці, замовте невелику вечерю, так ви оціните кухню, сервірування столу, роботу офіціантів.

- Цінова політика. Вона може залежати від безлічі факторів, тому обирайте для себе найбільш оптимальний варіант у співвідношенні ціна - якість.

- Додаткові послуги ресторану. Поговоріть з адміністратором. Іноді до весільного банкету на певних умовах додається пакет подарункових послуг: торт від закладу або феєрверк, ніч в готелі для молодят і т.д. Обговоріть можливість покупки власного спиртного і безалкогольних напоїв. Уточніть, чи є у ресторані високі холодильні камери для зберігання торта (особливо актуально в літню спеку або якщо ваш весільний торт буде з морозива). Також обговоріть з адміністратором скільки офіціантів буде обслуговувати Ваш банкет та при необхідності відкоригуйте кількість.

- Продумайте оформлення залу. Часто адміністратори ресторанів самі запропонують вам візитки флористів, айродизайнерів з якими працюють. Розгляньте цей варіант, однак вивчіть й інші пропозиції на ринку весільних послуг. Ви зможете замовити красиве оформлення кульками (арки, кульки з гелієм, куля-сюрприз, колони, стійки і т. д), драпіровку столу молодих (якщо її не пропонує сам ресторан).

Вдалого вам вибору!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Підготовка до весілля повинна включати всі моменти, пов'язані з цим головною подією в житті кожної дівчини. Тут немає...
Весілля - найголовніша, найважливіша і урочиста подія в житті кожного. Справжнє весілля буває всього один раз, як би це...
Перший танець молодят буде одним з ключових моментів на вашому весіллі. Це дуже хвилюючий і зворушливий момент...
Коли призначені дата і час самого щасливого дня у вашому житті, тобто весілля, ви з жахом розумієте, що навіть не...
Scroll To Top