Рекомендуємо прочитати

Підготовка до весілля. Перший танець

article1894.jpg

Перший танець молодят буде одним з ключових моментів на вашому весіллі. Це дуже хвилюючий і зворушливий момент незалежно від стилю.

При підготовці до першого весільного танцю необхідно в першу чергу визначитися з музикою в залежності від своїх уподобань і своїх танцювальних навичок. При цьому вона повинна відповідати святковому настрою і розповідати про чисту і красиву любов.

Звичайно вирішувати тільки вам, яким бути вашому першому танцю.

Якщо ви вмієте танцювати вальс, то можна зупинитися на вальсі Чайковського, Штрауса або Дога. Якщо таких навичок у вас немає, але дуже хочеться станцювати саме цей танець - не проблема, адже можна знайти досвідченого хореографа і організувати гарний постановочний танець, який потрясе всіх навколо глибиною емоцій. Навіть за кілька уроків, які вам дадуть, можна зробити справжнє диво, якщо докласти максимум зусиль.

Заняття допоможуть розділити танець на рухи, прості і складні, з'єднавши які, ви зможете насолодитися чудовим вальсом. Звичайно, чим раніше ви почнете займатися, тим буде краще, адже ви зможете відпрацювати все до досконалості.

Якщо ж вальсувати бажання немає, або ви не хочете здатися незграбним, а може, просто не любите танцювати перед іншими, можна зробити так - спочатку починають танцювати молоді, потім до них приєднуються інші гості.

Крім вальсу, можна вибрати будь-який напрямок - пасадобль, танго чи просто повільний танець, головне, щоб вам було це до душі.

Пам'ятайте і про деякі тонкощі. В першу чергу тримайте спину прямо. Рівна спина і гордо піднята голова можуть компенсувати незручність, і навіть непопадання в ритм танцю.

Не забувайте тримати дистанцію, навчитися цьому вам допоможуть численні репетиції. Залишивши небагато простору між собою і партнером, тримайте руки прямо, це дозволить вам точніше рухатися слідом за ним.

Не варто забувати і про ваше взуття - весільні туфлі, адже саме в них ви будете танцювати свій танець. Тому обов'язково прихопіть їх з собою на ваші репетиції.

Головне під час танцю - дивіться на партнера, адже ви - закохана пара, молодята, бачачи блиск ваших очей, ніхто не помітить шорсткостей.

При виконанні вашого танцю можна використовувати яскраві акценти, припустимо розривні кулі, салют, хлопавки, промені світлових приладів, мильні бульбашки ... Варіацій багато, все це допоможе зробити ваш перший танець більш запам'ятовуючим.

Головне під час танцю - дивіться на партнера, адже ви - закохана пара, молодята, бачачи блиск ваших очей, ніхто не помітить шорсткостей.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Підготовка до весілля повинна включати всі моменти, пов'язані з цим головною подією в житті кожної дівчини. Тут немає...
Вибір ресторану для весілля досить клопітка і відповідальна справа. Перед тим як зробити свій остаточний вибір, вам...
Багато новоспечених дружин знайомі зі станом, коли не виправдовуються надії на щасливе сімейне життя. І постає питання:...
Коли призначені дата і час самого щасливого дня у вашому житті, тобто весілля, ви з жахом розумієте, що навіть не...
Scroll To Top