Рекомендуємо прочитати

Як уникнути зради в шлюбі

article1325.jpg

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще кілька років тому подружжя незважаючи ні на що намагалися зберегти сім'ю, чого в даний час в подружніх парах не спостерігається. Багато хто вважає, що простіше розлучитися і почати з кимось заново, ніж намагатися вирішити проблеми і зберегти шлюб. Існує безліч причин, по яких пари розходяться, проте основна з них - це, зрозуміло, зрада.

У житті може статися практично все що завгодно, проте деякі речі б'ють болючіше, ніж зрада коханої людини. Штовхнути людину на зраду може розчарування у своєму супутнику життя, шлюб і т.д. Зазвичай у таких випадках кажуть, що від такого не можна бути в безпеці повністю. Однак зради в шлюбі можна уникнути.

Як? На це питання, на жаль, не існує єдино вірної і точної поради, яка гарантовано допомагла би врятувати шлюб і запобігти зраду. Однак є кілька порад, за допомогою яких можна звести ризик до мінімуму.

Перш за все, приберіть з очей рожеві окуляри. Любіть свого партнера, а не своє уявлення про нього. Любіть таким, яким він є насправді, не ідеалізуйте, інакше одного разу ваші такі гарні уявлення про нього можуть бути раптово зруйновані. Не сподівайтеся, що спільне життя завжди буде легким і безтурботним, без розбіжностей і сварок, а то можете сильно розчаруватися.

Діліть навпіл і радість, і печаль між собою. Намагайтеся зробити так, щоб ви були зі своїм партнером єдиним цілим, дивилися на світ з однієї точки зору, щоб ваші цілі збігалися - і ви легко подолаєте всі негаразди і потрясіння. Не діліть відносини на «Я» і «ВІН \ ВОНА», намагайтеся думати «МИ».

Відомо, що в шлюб не варто вступати, не прийнявши дане рішення свідомо і не підготувавшись до цього якомога краще. Це істинна правда, оскільки шлюб - це щоденна важка праця по збереженню родини.

Не давайте почуттям і любові туманити вам голову - вони, зрозуміло, необхідні, однак настільки серйозне рішення, як вступати в шлюб чи ні, краще за все робити мислячи тверезо і спокійно. Пам'ятайте, що якщо ви зараз поспішите з рішенням, то згодом відповідальність, до якої ви не були готові, просто розчавить вас.

Суперечки і розбіжності - це теж частина сімейного життя. Однак, будьте уважні, скандали і бойкоти другої половини в цю частину не входять. У шлюбі заборонено ображати партнера, тим більше намагатися застосувати в його адресу насильницькі дії. Якщо вам дуже і дуже хочеться вставити невтішний епітет або нецензурну лайку щодо партнера - прикусіть язика, якщо бажаєте зберегти шлюб! Навіть якщо потім вибачитися - все одно осад залишиться і буде поступово накопичуватися, в підсумку просто вибухаючи у вигляді зрад і розривів відносин. Якщо в чомусь незгодні з партнером - спокійно скажіть йому про це. Подумайте, чи буде ваш партнер прагнути скоріше прийти додому, якщо він знає, що по приходу додому ви тут же накине на нього з претензіями і докорами?

Злагода та гармонія - ось що має бути кінцевою метою ваших відносин, причому як інтимних, так і духовних. Якщо ж це не так, то цілком можливо, що ваш партнер вирішить пошукати того, чого йому бракує, десь на стороні зі сторонньою людиною. Для взаємної відкритості та довіри важлива близькість.

Будьте відверті. Причому абсолютно в усьому. Якщо виникла проблема - висловлюйте свою незгоду відразу ж, не збираєте в собі. Ще раз повторимо - це стосується всіх сфер життя, навіть сексуальною. Якщо ви думаєте, що промовчавши прибрали проблему - це не так, насправді ви її посилили. У тому випадку, якщо ви хочете стати єдиним партнером для своєї коханої людини, вам необхідно навчитися повністю йому довіряти і довірятися.

Не забувайте стежити за собою, постійно розвиватися і вдосконалюватися, як зовні, так і духовно. Знову і знову завойовуйте свого партнера - це допоможе вам зберегти взаємне притягання і потяг один до одного.

І, нарешті, головне. Все перераховане необхідно застосовувати постійно, а не тільки в той момент, коли ви вже серйозно думаєте про розлучення - інакше ви можете просто не встигнути врятувати стосунки!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top