Рекомендуємо прочитати

Як правильно розлучитися з чоловіком?

article1903.jpg

Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після кількох років шлюбу ви розумієте, що ваше життя з чоловіком вичерпала себе, або є ще якісь причини для того, щоб розірвати шлюб.

Взагалі розлучитися морально складніше, коли в сім'ї є дитина, адже йому складно буде зрозуміти і звикнути з розставанням батьків. Не робіть помилку, не залучайте дітей до участі в розлученні, це тільки гірше зробить його психіці. Звичайно, не можна забороняти дитині спілкуватися з батьком після розірвання шлюбу.

Щоб правильно провести шлюборозлучний процес, варто прислухатися до деяких рекомендацій.

Якщо ви зібралися розлучатися, оцініть ситуацію на тверезу голову, чи дійсно ваші стосунки вичерпали себе. Якщо ж ви все-таки маєте намір розлучитися з чоловіком, то переведіть свої переговори в ділову і юридичну площині, не опускаючись до взаємних принижень і образ.

Навіть якщо ваші друзі і близькі стверджують, що ваша друга половина винна у всіх проблемах, не слухайте їх, намагатися помститися чоловікові. Чим спокійно і холоднокровно будете вести себе в процесі розлучення, тим більше вірогідність того, що ви зможете добре спілкуватися з колишнім чоловіком після.

Пам'ятайте, що розірвати свій шлюб ви зможете через ЗАГС тільки тоді, коли немає повнолітніх дітей і обидва чоловіки згодні. У цьому випадку вам буде достатньо подати заяву про розірвання шлюбу. Вам дадуть на примирення 1 місяць, і після його закінчення ваш шлюб розірвано, на підтвердження чого буде видано свідоцтво про розлучення.

Якщо одні з подружжя на розлучення не згоден, то розвестися через ЗАГС можна, тільки якщо він був визнаний недієздатним або зниклим безвісти, або ж відбуває термін покарання у в'язниці (не менше трьох років).

Якщо у вас є спільні діти, які не досягли повноліття, або якщо хтось із подружжя відмовляється дати згоду на розлучення, доведеться подавати позовну заяву в світовій суд, і вирішувати всі питання там. Те ж саме потрібно робити, якщо у подружжя є майнові претензії один до одного. В процесі розлучення через суд враховуються інтереси як кожної з подружжя, так і дітей, адже розлучення батьків не повинен позначитися на становищі дітей.

Якщо ви брали прізвище чоловіка, коли виходили заміж, то після розлучення маєте право поміняти її на дівочу при бажанні.

Якщо ви хочете, щоб шлюборозлучний процес пройшов легше й швидше, можна звернутися за консультацією до грамотному юристові, він допоможе у вирішення дрібних питань і непорозумінь.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Scroll To Top