Рекомендуємо прочитати

Вірні ознаки чоловічої зради

article2403.jpg

За статистикою 75% чоловіків зраджують і тільки 25% жінок здогадуються про це.

Чоловіча зрада це те, чого боїться кожна жінка. Як тільки в думці закрадаються сумніви в чесності чоловіки, ми з всіх сил починаємо шукати ознаки зради, мріючи щоб це виявилося неправдою.

Тебе повинно насторожити якщо:

Він по іншому став до тебе ставитися.

Якщо раніше його все влаштовувало, а тепер він все більше прискіпується по дрібницях. Не схильний до проявів почуттів став занадто ніжний. Або зазвичай м'який і ласкавий став грубий і різкий.

Він став стежити за собою.

Посилено зайнявся своєю зовнішністю, вирішив походити в спортзал, сів на дієту. У нього в шафі з'явилися нові модні речі, по півдня вивчає своє відображення в дзеркалі, радіючи накачаним м'язам або скинутій вазі. На поличці виник черговий флакон дорогих парфумів, і він поливається ними в чергове "відрядження" або на зустріч з друзями.

Все більше часу він віддає роботі.

Робота стала пов'язана з поїздками у відрядження, або просто різко зросло число відряджень, з яких він став повертатися вранці, аргументуючи це відсутністю квитків. На роботі постійні наради та додзвонитися до нього майже неможливо, то він не може говорити, то просто відключений телефон.

Не випускає з рук мобільник.

Якщо раніше він не приховував від тебе розмови і смски, то тепер розмовляти він іде подалі від тебе і намагається пошвидше стерти повідомлення. Вже не побачиш телефон, що лежить на столі без нагляду, мобільний всюди з ним, він боїться залишити його на хвилину.

Змінилася сексуальне життя.

Різко помінялися його сексуальні звички на протилежні, якщо раніше він любив експериментувати, то зараз повне одноманітність, або раніше був прихильником традиційного сексу, а зараз намагається перепробувати всю камасутру. Змінилася частота сексу.

Зростання фінансових витрат.

Ти помітила, що він став приносити менше грошей, особливо в період традиційних жіночих свят. Він витрачає більше звичайного грошей незрозуміло на що.

Різке захоплення віртуальним спілкуванням і комп'ютером.

Він став весь вільний час просиджувати за комп'ютером, спілкуючись в асьці і чатах. Все під паролями, невідомими тобі. При спробі наблизитися до його комп'ютера, швидко згортає всі вікна.

Його машина - твій доказ.

Хтось постійно забуває речі в його машині, крісло, на якому ти сиділа, тепер інакше налаштовано, він став купувати в два рази більше бензину, хоча їздить тільки на роботу.

Ви все рідше разом.

Він нікуди не бере тебе з собою, ви майже не з'являєтеся разом, у колі друзів і туди, куди ви раніше ходили удвох, він тепер ходить один.

Помітивши ці ознаки, не варто відразу ж панікувати, але, знаючи їх, легше управляти ситуацією.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне...
Повернути довіру в сім'ю, де трапилася зрада, складний і часто довгий процес. Для того щоб наблизити себе до бажаного...
Ми зовсім не проповідуємо полігамію і не збираємося «вчити вас поганому». Ми так само «проти» зрад і...
Уявіть собі: все у вас добре, любов, довгі стабільні відносини, симпатії та плани, а може бути навіть і зареєстрований...
Scroll To Top