Рекомендуємо прочитати

Порада чоловікам: 25 способів суміщати коханку і дружину

article3275.jpg

Ми зовсім не проповідуємо полігамію і не збираємося «вчити вас поганому». Ми так само «проти» зрад і «за» любов і вірність. Ми просто вирішили полегшити життя, тим, хто без цього... «ну ніяк не може», зібравши воєдино досвід коханців останнього тисячоліття. І просто для того, щоб підняти вам настрій!

1. Старі, як світ приводи: «затримався на роботі» або «був у друга» - тепер не пройдуть. По-перше, вони відразу викликають підозру (всі і завжди відмазуються саме так), а по-друге, це легко перевірити. Не дай бог, вона дзвонила саме в цей час до вас на роботу або вашому другу. Придумайте що-небудь супероригінальне: наприклад, «стояв у черзі за трояндою» або «переводив бабусю через дорогу». В крайньому випадку, якщо нічого не приходить в голову, скажіть чесно: «Був з коханкою». Ручаємося - дружина посміхнеться («Жартівник!»), Тому що в правду, як правило, ніколи не вірять.

2. Не треба робити вигляд, що ви раптом перейнялися ніжністю до дружини. Банальне підлабузництво теж видасть вас з головою. Сплески ніжності або необгрунтована дратівливість доречні тільки при щирому каятті (що необачно) або, коли ви остаточно вирішили, що пора «відправляти тапочки поштою» (що, щонайменше, нерозсудливо - діти, будинок, рахунки в банку...)

3. Не даруйте своїй дружині подарунків «раптом», якщо ви і раніше їй їх не дарували. У неї відразу виникнуть підозри, що ви «замолюєте гріхи» або усипляєте її пильність. Не варто так само раптово запам'ятовувати дні народження дружини і її мами, якщо раніше ви згадували про це тільки після важкого питального мовчання вранці.

4. Вести треба себе якомога більш природно. Бігають очі і запобігливий голос виключаються просто за визначенням.

5. Зустрічайтеся з коханкою вдень. Ваше відсутність вночі більш протиприродно. Якщо робота ніяк не дозволяє це здійснити, поміняйте роботу. Зрештою, один раз живемо! Кажуть, нічний сторож зараз теж непогано отримує ...

6. Попросіть коханку не користуватися парфумами, тому що вони - головний зрадник. Ми розуміємо, що більшу частину жінок таке прохання не призведе в захват ... Тому завчасно запасіться будь-яким сильно пахнучим засобом для того, щоб перебити запах: горілкою, ацетоном, скипидаром, бензином (для рибалок і мисливців згодяться опариші або чия-небудь злегка протухла тушка). Деякі особливо витончені коханці використовують суперсильнодіючі засоби, типу дезодоранту Олд Спайс, але справжній джентльмен ніколи не буде настільки негуманний.

7. Другий варіант: подаруйте своїй коханці точно такі ж духи, як у вашої дружини. Правда, крім духів є ще й різноманітні шампуні, денні та нічні креми, а так само вміст нескінченних баночок і тюбиків, і все це пахне нахабним чином. Так що все одно заплутатися, краще вже опариш ...

8. Класичний варіант проколу - помада на комірі сорочки. Невже ви все ще потрапляєте на цю вудку? Тоді носіть темний одяг або майте при собі запасну сорочку. В крайньому випадку, комір можна відірвати, і приписати цю варварську акцію бабусі, яку ви переводили через дорогу. А вона опиралася.

9. Ідеально при наявності двох і більше жінок наявність таємних квартир. Про яких не підозрює ні ваша дружина, ні її мама, ні навіть ваші друзі (інакше вони миттю стануть суспільним надбанням; а після того, як там побуває десяток ваших приятелів з різноманітно пахнущими подружками, то навіть опариш не допоможе).

10. Намагайтеся нікому не потрапляти на очі в місті - виїжджайте за його межі (кемпінг, прогулянки лісом, але без жодних багать, інакше будете потім пояснювати, чому ваша куртка пропахла не тільки опаришем, а й димом). Тільки не забувайте, що Майамі хоча і потрапляє під визначення «за містом», але все-таки летіти туди занадто довго, і пояснення про бабусю вже ніяк не підійде, навіть якщо ви відірвете від сорочки манжети разом з коміром.

11. Влаштуйтеся на роботу з ненормованим графіком і частими відрядженнями. Правда при цьому вам доведеться подружитися з колегами та шефом, які в небезпечній ситуації будуть кивають: «Так, так, у відрядженні. Так, буде завтра. Хоча, всяке може бути...» або «Так, у нас роботи - завались. Ми до ранку тут вчора всі разом звіт про використання скріпок і чорнила канцелярських писали!»

12. До речі, про друзів. Вони - ваш тил, ваша надія, ваші розум, честь і совість, ваша таємна квартира, презерватив і запасні трусики 46-го розміру. У сенсі, якщо у вас щось з цього списку відсутнє - дадуть покористуватися. Якщо вони насправді друзі, а не «поросячі хвостики».

13. Ім'я - ще один спосіб попастися. Ну, пам'ятаєте цю ситуацію: чоловік з дружиною займаються любов'ю, і в кульмінаційний момент він називає її чужим ім'ям. Скандал, кошмар, розлучення! Спробуйте називати дружину і коханку прізвиськами. Підійдуть навіть заїжджені «зайка» і безглузді «слоненя», «жабеня» і «рожевий дельтатерідіумчик».

14. Ідеальний варіант - однакові імена у всіх наявних поблизу жінок. Якщо у вас достатньо самовпевненості і нахабства, то перейменування можна зробити насильно: «Я всіх жінок називаю однаково - Марічка!»

15. Якщо ви возите її в тій же машині, що і дружину - стежте, щоб вона не залишала в ній своїх речей. Перевіряйте ретельно, навіть маленька шпилька може стати причиною розлучення. Втім, ходить слух про якогось умільця, який пристосував презерватив з бардачка кудись в карбюратор і зумів переконати дружину в тому, що без нього «вона не поїде» - але де гарантія, що в критичний момент ви проявите таку ж спритність і винахідливість?

16. Ретельно вивчіть розклад дня вашої дружини - щоб ваші маршрути не перетиналися. Є шанс, що ваша цікавість буде розцінена як турбота. Складіть маршрутний лист, графік пересування, регламент зустрічей з подругами і опис техпроцесу манікюрного салону. Підійдіть до справи грунтовно, як до власного бізнесу.

17. Цілком можлива ситуація «чоловік повернувся з відрядження» навпаки. Тому - ні в якому разі не ведіть свою коханку до себе додому (!). Навіть якщо дружина у відпустці за кордоном і має приїхати через місяць. Всяке може трапитися. Епідемія в країні, де вона відпочиває. Гроші скінчилися. Кішка захворіла. Купальник порвався. Давня мудрість, що в світі немає нічого постійного, була виведена в першу чергу з поведінки жінок.

18. Навіть якщо вона точно не зможе повернутися раптово, все одно - не ведіть коханку додому. У сусідів теж є очі, вуха і о-дуже довгі язики, а стіни в наших будинках дуже тонкі.

19. Якщо ви все ж привели свою подругу до себе додому (сподіваємося, що пронесло!), Влаштуйте санобробку після того як вона піде. Жіноче волосся має звичку знаходитися в самих невідповідних місцях (правда, всі ви їх все одно не вичистете, будь ви хоч сам Штірліц). Запах постільної білизни (усі ці її «креми і лосьйони»!). Недоїдена каструля з супом (очевидно, не вашого приготування, тому що якщо ви самі можете зварити суп, то навіщо вам дружина?) ... Все - на викид, в утиль, в прання!

20. Не давайте своїй коханці домашній телефон. Інакше вам доведеться придумувати численні відповіді на питання «Хто це дзвонив?» У разі коли трубку буде брати дружина... Про це краще взагалі не говорити. «Що ви там мовчите і дихаєте?» Жах!

21. Не записуйте її телефони в записну книжку, не беріть у неї візиток, не залишайте «на пам'ять» її записок і фотографій. Дружини мають звичку проводити огляд особистих речей і кишень. Як ви будете пояснювати потім наявність таких «речдоків»?

22. Взагалі, у вас повинна бути ціла колекція ідеальних «причин» і «виправдань», кожна з яких була б вивчена як «Отче наш»; набір друзів і товаришів по службі, які «прикриють» вас в потрібний момент (бажано переманити на свою сторону ще й власних батьків - батько і так зрозуміє, а маму можна шантажувати загрозою розпаду сім'ї); маса таємних квартир і знайомих адміністраторів у готелях, змінний одяг і запасні аксесуари. А головне, не забувайте у коханки мобільний телефон - раптом на нього подзвонить дружина?

23. Не заводьте коханок з оточення дружини. Інакше вийде, як у пісні: «Краща подруга, що ж ти наробила?» Ця ситуація на 100% закінчується плачевно.

24. Намагайтеся, щоб ваш роман на стороні не був занадто довгим. Довга роль коханки з часом перетвориться на роль другої дружини, яка вас буде так само пиляти, ревнувати і вимагати неможливого. Навіщо це вам?

25. Ніколи не зізнавайтеся у своїх гріхах, навіть якщо вас застали на місці злочину. Не вірте їй, коли вона каже: «Скажи, я все прощу!» Заперечуйте все і до кінця, тим більше, що вашій дружині самій хочеться вірити в краще - що ви їй все-таки не зраджували. Залиште їй хоч якусь надію. Наполягайте на тому, що дружині все привиділося, навіть якщо вона застала вас з коханкою в ліжку. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Це питання делікатного плану і треба сказати не таке вже воно рідкісне. Часто ним мучаться коханки, дружини і...
За статистикою 75% чоловіків зраджують і тільки 25% жінок здогадуються про це. Чоловіча зрада це те, чого боїться кожна...
Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне...
Тема подружніх зрад вже набила оскому. Однак від цього вона не стає менш актуальною. Зради були, є і будуть, і нікуди від...
Scroll To Top