Рекомендуємо прочитати

Як зраджувати, щоб чоловік не здогадався

article1732.jpg

Кожній жінці завжди хочеться бути бажаною, кожна впевнена, що має право на особисте щастя, активне і різноманітне особисте життя. І навіть заміжжя не є тією вагомою причиною, яка повинна позбавляти всього вище переліченого. Але, крім усього іншого, у жінок, особливо заміжніх, є і деякі зобов'язання. Адже сходити розвіятися на бік - це одне, а сім'я це інше, це святе і непорушне, а інакше її й заводити не варто. Однак, якщо з якоїсь причини ви змушені зраджувати, то потрібно подбати про методи конспірації, які дозволять домогтися того, щоб чоловік не дізнався про ваші зв'язках на стороні.

Створіть видимість бурхливої діяльності


У багатьох сім'ях прийнято, що чоловік і дружина знають де, з ким і навіщо в той чи інший момент часу знаходиться кожен з них. Кожен знає, хто у скільки приходить з роботи, якою дорогою звідти повертається і куди може при цьому зайти. Подібна поінформованість несе з собою певні труднощі, оскільки будь-яке відхилення від заданого курсу не зможе залишитися не поміченим. Якщо вже справа дійшла до зрад, потрібно готувати шляхи відступу, щоб уберегти своїх близьких від не приємної, та й не потрібної їм інформації.

Отже, для початку жінці необхідно поступово почати розширювати кількість місць, в яких вона може бувати в самий різний час тижня і дня. При цьому абсолютно ні до чого видавати стратегічну інформації про місце знаходження улюбленого спортзалу, особистого психолога, салону краси і т.д. Так само краще утриматися від імен власних стилістів і тренерів, врешті-решт, в жінці має бути загадка! І зовсім необов'язково чоловікові знати, де саме, за допомогою кого і чого його благовірна підтримує свою красу, стрункість і душевну рівновагу, достатньо того, щоб він був в курсі того, що десь всі ці дійства відбуваються.

Також має сенс «зайнятися» чим - небудь духовно - заспокійливим, наприклад, чудово підійдуть курси кераміки, психологічні тренінги і тому подібна діяльність. Головне, щоб всі ці «заняття» проходили в той час, коли чоловік не може зустріти або проводити свою ненаглядну.

Не залишайте слідів


У сучасному світі складно уявити собі відсутність спілкування по засобам соціальних мереж, icq і інших комп'ютерних засобів комунікації. Все це стало настільки буденним і легкодоступним, що більшість людей можуть кинути комп'ютер, забувши закрити переписку, або навіть не вважаючи за необхідне це зробити, і почати займатися іншими справами. У ситуації, що розглядається подібна недбалість неприпустима! Потрібно обов'язково приховувати і стирати все листування, а заодно і історію повідомлень, щоб не спокушати долю! І тим більше не можна залишати на видному місці свої паролі та ніки!

Ще має сенс обзавестися подругою, що володіє талантом притягати до себе всілякі неприємності, і знаходити різні труднощі, з якими треба періодично допомагати їй впоратися. При цьому подруга не повинна бути плодом фантазії, вона дійсно повинна бути в наявності, треба ж когось пред'явити чоловікові якщо що.

Також не зайвим буде продумати різні причини, які можуть непередбачено затримати. Причому це не повинно бути що-небудь явно висмоктане з пальця, типу пробки, краще знайти щось більш правдоподібне, наприклад, наростите нігті або вії, які в будь-який зручний момент можуть раптово зажадати корекції. Не треба брехати, треба штучно створювати можливі причини.

Підготуйте алібі


Головне, щоб алібі не було занадто продуманим, інакше можна перемудрувати. Зрештою, хто відслідковує своє пересування в перебігу дня, щохвилини звіряючись з годинником?! Нехай пояснення буде не чітко відрепетирувати, зате більш достовірним. В якості доказу, якщо таке знадобитися пред'явити, краще запастися різної дріб'язком у вигляді рекламного буклету, або візитної картки нового магазину, або знижковим купонами на наступну покупку і т.і.

У ситуації, що розглядається також відмінно працює правило, що найкращий захист це напад. Нехай чоловік знає, що ви його пильнуйте! Потрібно час від часу надзвонювати йому, випитуючи де він і з ким, затівати йому допити на тему, «Чому ти не брав трубку цілих п'ять хвилин!» І т.д. Не потрібно проявляти байдужість до свого чоловіка, адже вам не все одно де він і з ким, нехай відчуває це!

Телефон наш - ворог наш


Ні в якому разі не потрібно записувати номер свого коханця під всілякими солодкими прізвиськами типу «Зайчик» або «Мусік», взагалі запам'ятовувати номер коханця під яким би то не було ім'ям в телефоні не безпечно, де гарантія, що чоловік як-небудь не відповість за вас поки ви, наприклад, у ванній. Краще впишіть його у вигляді ні про що не говорячої шифровки у свій записник , навряд чи чоловік буде обдзвонювати всі номери зазначені в ньому.

Також не зайвим буде продумати різні причини, які можуть непередбачено затримати. Причому це не повинно бути що-небудь явно висмоктане з пальця, типу пробки, краще знайти щось більш правдоподібне, наприклад, наростите нігті або вії, які в будь-який зручний момент можуть раптово зажадати корекції. Не треба брехати, треба штучно створювати можливі причини.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

За статистикою 75% чоловіків зраджують і тільки 25% жінок здогадуються про це. Чоловіча зрада це те, чого боїться кожна...
На сьогоднішній день впровадження в життя різноманітних технологій практично витіснило романтику з побуту. Або вся...
Отже, до вас залицяється чоловік. Ви вже достатньо зустрічаєтеся з ним, проте як і раніше сумніваєтеся - а не бабій перед...
Ми зовсім не проповідуємо полігамію і не збираємося «вчити вас поганому». Ми так само «проти» зрад і...
Scroll To Top