Рекомендуємо прочитати

Стратегія: як позбутися суперниці

article2334.jpg

Уявіть собі: все у вас добре, любов, довгі стабільні відносини, симпатії та плани, а може бути навіть і зареєстрований шлюб, і раптом - суперниця. Так і крутиться навколо вашого - посмішки, натяки, багатообіцяючі погляди.

Перше, що виникає в думках: не дати, знищити, усунути.

Можна, звичайно, і отруту відшукати, і кілера найняти, звернутися до екстрасенса або чаклунки. Якщо вас не лякає страшний суд і офіційне законодавство. Але навіщо брати гріх на душу?

Можна піти іншим, зовсім нетривіальним, але дуже вірним шляхом, і в більшості випадків дуже корисним для вас самої.

Пропонуємо вам не віддаватися на відкуп обставинам, і, поки не пізно, повернути любов. Може, там і не було ще нічого, але чи варто чекати, поки щось трапиться? Якщо ви хочете зберегти цінні для вас відносини і бачите загрозу з боку уявної чи справжньої суперниці, варто розібратися з ситуацією і вжити відповідних заходів.

Отже, план дій:

1. Познайомитися з суперницею

Очно або заочно. Зробити це можна різними способами: через друзів і спільних знайомих, випадково, віртуально. Головне, отримати максимум інформації про неї. Освіта, професія, історія, коло спілкування, звички, стиль одягу, поведінки і т.д. і т.п.

У якийсь момент вам може здатися огидним вивчати людину, яка намагається вас обійти і розлучити з коханим. Але реально на це подивившись, ви зрозумієте, що це в багатьох сенсах цікаво.

По-перше, ви дізнаєтеся, чого ж йому не вистачало в вас.

По-друге, ви познайомитеся з новою людиною. Збагатите себе досвідом спілкування. Хто знає, а раптом суперниця стане вашою подругою. Адже кращий спосіб позбутися ворога - зробити його другом. І тоді може статися як у анекдоті: "Вчора дружина познайомилася з коханкою, а сьогодні я познайомився зі сковородою і жіночої солідарністю".

2. Виявити її слабкі і сильні сторони

У кожної людини є плюси і мінуси. Нам комфортно з тими, чиї мінуси нас не напружують. Іноді ми їх навіть не помічаємо, особливо в любовному засліпленні. Однак якщо спеціально звернути на них увагу ...

Можна довести до абсурду її недоліки і продемонструвати їх вашому коханому, щоб він, нарешті, зрозумів, що може зробити (якщо ще не зробив) жахливу помилку, промінявши вас на неї. Це, звичайно, не самий делікатний спосіб, але ж і вона з вами не вважається, фліртуючи з чужим чоловіком.

З іншого боку, сильні сторони суперниці допоможуть вам попрацювати над собою саме в цьому напрямку. Звичайно, вам буде складніше змінити довжину ніг або форму носа. Але цілком під силу потрудитися над своєю фігурою, звичками, характером. Уявляєте, якщо гідності суперниці ваш коханий раптом несподівано для себе виявить у вас, при цьому звернувши увагу на її недоліки.

Як це зробити, питання техніки. Можна, наприклад, швидкоплинно завести розмову про свою знайому, у якої є подруга: "Страшна нечупара, та ти її не знаєш (далі вставляєте ім'я суперниці), уявляєш, брудні шкарпетки чоловіка підкладала йому під подушку, щоб не розкидав по будинку". І простягнути йому прасовані чисті шкарпетки. Він так і завмре, а якщо і не завмре, то напевно прийде в напругу від того, що вам відомі про його симпатію такі подробиці.

3. Познайомитися з собою

Неупереджено та суворо оціните себе з різних сторін. Не шкодуйте на себе критики, але й не дуже старайтеся в самобичуванні. Якщо важко, запитайте у інших (близьких людей), що вони про вас думають, краще у дітей, вони рідко брешуть. Це корисно - подивитися на себе з боку: такі безодні часом відкриваються, вам і не снилося!

До речі, така ревізія допоможе вам скорегувати стосунки не тільки з милим, але і з іншими людьми. Іноді пильний погляд в свою сторону приводить нас до чудових відкриттів. І не дивуйтеся, якщо раптом знайдете в собі якісь приховані таланти і риси, про які раніше не підозрювали.

4. Презентувати себе правильно

Знайшовши в собі сильні і слабкі сторони, попрацюйте над тим, як зменшити або збільшити амплітуду їх проявів. Щоб хороші риси стали помітніше, а слабкості - нікому не помітні. Це допоможе розвинути в собі найкраще, відкрити заховане.
Адже саме їх ваш милий намагається відшукати на стороні. Зробіть акцент на тому позитивному і запам'ятовується, що було між вами. Помножте його. Реанімують, якщо забулося хороше і зачах вогонь вашої пристрасті. Може бути, вам дійсно варто зайнятися сексом в ліфті або сходити разом на футбол.

Чи давно ви вникали в складності його існування? Про що він мріє, знаєте? Ви робите йому сюрпризи, несподівані подарунки, ніжні ви з ним, уважні? Не відмовляєте йому в сексі та інших маленьких задоволеннях, які є у кожного з нас? Коли в останній раз ви надягали сексуальну білизну? Чи не занадто критично ставитеся до нього та його невдач?

Проаналізувавши й вивчивши всі тонкощі наміченого або вже вчинила адюльтеру, ви можете відкоригувати свої відносини. Тільки, напевно, не варто робити це занадто явно. Як би там не було, у вас є одна незаперечна перевага перед вашою суперницею: ви поруч і знаєте свого благовірного до останнього волоска, ви вивчили його і розумієте краще за інших. Зрештою, ви повинні бути мудрішими і в якійсь мірі хитріше своєї ще недосвідченої і всього боязкої суперниці.

5. Боріться з нею її ж методами

Для цього необов'язково опускатися до мордобою і чвар, можна просто переплюнути її в тому, що у неї найкраще виходить.
Скажіть, що ви бачили її не далі як пару днів тому в компанії сексапільного молодої людини, а ще краще - чоловікоподібною тітки. Обрисуйте, як ніжно вони трималися за руки й обнімалися. Чим правдоподібніше буде ваш розповідь, і чим яскравіше будуть спростування суперниці, тим швидше "купиться" ваш чоловік на цей прийом.

6. Зіграйте п'єсу для одного актора

Помітивши суперницю на самоті, розкажіть їй історію, що ви з чоловіком любите секс утрьох. Це підігріває ваші почуття один до одного і дозволяє внести різноманітність у відносини. Запропонуйте їй взяти участь, адже вона так подобається вам і чоловіку. Але спочатку запропонуєте їй принести довідку, що вона не хвора венеричними захворюваннями, або бігло згадайте, що до вас, можливо, приєднається і четвертий учасник, великий любитель БДСМ.

7. Атака через ЗМІ

Дайте оголошення в газету, яку читає ваш чоловік, з номером її мобільного і призовної фразою в стилі дівчат за викликом: "Я вся твоя в будь-який час доби! Недорого ".

Всі ці хитрощі мають сенс, якщо вам дорогі ваші стосунки і ваша любов. Напевно, не треба жити з нелюбимими чоловіками і дружинами. І якщо вам зраджують - даруєте свою любов тим, хто вас гідний, кого ви любите, будьте поруч з тими, хто в вас дійсно потребує і цінує вас. Навіщо робити нещасними тих, з ким живеш, підтримувати порожні надії та ілюзії? Треба дозволити їм теж бути щасливими, але вже не з вами ...

І тоді ви могли б сказати тій, яка відводить вашого тепер вже колишнього: "Та ти й не суперниця мені зовсім, а рятівниця моя!"

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви випадково дізналися, що у вашого чоловіка є коханка, то перша думка, яка прийде вам в голову, приблизно така:...
За статистикою 75% чоловіків зраджують і тільки 25% жінок здогадуються про це. Чоловіча зрада це те, чого боїться кожна...
Якщо твій чоловік привабливий і розумний, а він, безсумнівно, такий, то обов'язково знайдеться дівчина, яка крім тебе це...
Для початку перестань копатися в собі і шукати причини «Чому? Чим я гірша за неї? Що я робила не так?». Прийми той...
Scroll To Top