Рекомендуємо прочитати

Міфи і забобони, пов'язані з целюлітом.

article2871.jpg

Проявлення целюліту на тілі ніяк не красять свого власника, самі прізвиська, що носять іронічний характер, вказують, що целюлітом не тішаться. Тут вам і «сирні стегна», і «апельсинова кірка», і «побиті градом» ляжки тощо. Зрозуміло й бажання приховати їх будь-якими можливими способами. Целюліт обріс усілякими міфами і забобонами , які наочно демонструють , наскільки глибоко люди помиляються.

Спробуємо розвіяти деякі міфи за допомогою авторитетних висловлювань провідних дерматологів, що спеціалізуються на дослідженні та лікуванні целюліту.

Міф 1. Целюліт - це жирові вкраплення.
Точніше сказати, ефект бугристості шкіри, який є візуальним проявом целюліту, викликаний дисгармонійним розміщенням білка і жиру. Під шкірою розташовуються волокна клітковини, які не завжди містять жирові клітини. Волокна які містять жирові клітини і розташовані поруч лімфатичні судини будуть видавлювати шкіру своєрідними мікро-горбками назовні, тоді як порожні від жиру волокна втягнуті всередину, відповідно, втягуючи в цих місцях шкіру. Таке шахове розташування порожніх і повних відсіків і надає шкірі цю неприємну горбисту шорсткість.

Міф 2. Целюліт зустрічається тільки у жінок.
В цілому це не зовсім так. У чоловіків теж зустрічається целюліт, але у них він викликаний певними аномаліями на генетичному рівні. За що природа «нагородила» жінок целюлітом?
Згадані вище волокна клітковини, що з'єднують м'язи і шкіру, у жінок зорієнтовані по тілу вертикально. При їх стисненні відсіки з жирами починають «горбинками», випирати. У чоловіків інша конструкція з'єднання м'язів і шкіри. Там волокна клітковини розташовані або хрест-навхрест, або Х-подібно, що не дозволяє жировим відсіках стовбурчитися назовні.

Міф 3. Целюліт - тільки у товстушок.
Дерматологи, що спеціалізуються по целюліту, «заспокоюють», заявляючи, що його можна зустріти у 98% всіх жінок. Він в наявності навіть у супермоделей, можна бути худою, як палиця, і при цьому мати целюліт. Просто у повненьких за рахунок зайвої ваги «апельсинову кірку» набагато видніше, але сама зайва вага - не єдина причина бугристости шкіри. До речі, а хто ті щасливі 2% жінок без целюліту? Це пані з більш товстою шкірою, в основному, африканського походження.

Міф 4. Він йде на додаток до міфу 3 - якщо схуднути, то целюліт зникне.
Дерматологи розчарують будь-якого, хто вірить в цю помилку. Природно, що зусилля, спрямовані на втрату зайвих кілограмів, - правильне харчування, здоровий сон і обов'язкові фізичні вправи - підуть на користь красі та здоров'ю, але целюліт вони не налякають. Надлишки підшкірного жиру зменшаться, зникнуть зовсім, целюлітні прояви будуть менш помітні. Але іноді від цих змін може обвиснути шкіра.
Наступні міфи - плоди уяви зневірених жінок.

Міф 5. Застосування кремів допоможе повністю облагородити шкіру «побитих градом» литок.
У своїй думці дерматологи одностайні.
Яким би дорогим крем не був, він не зможе мінімізувати целюлітні прояви. Максимум їх можливостей - створити ілюзію гладкої шкіри за рахунок її покриття світловідбиваючими частинками, маскуючими ямочки й горбки. Але такого ефекту можна домогтися і від звичайних тональних кремів і спреїв.
Міф 6. Вся надія - на хірурга.
Початок двадцять першого століття ознаменований проникненням новітніх технологій в усі сфери нашого життя, не забута і медицина. Лазер, що став таким звичним хірургічним інструментом, здатний розбивати жирові відкладення в поверхневих шарах шкіри. Така процедура коштує близько десяти тисяч доларів, потім піде тривалий період відновлення. На даний момент це поки найефективніший метод, але і тут фахівці не гарантують гладку шкіру без вад.

Міф 7. Нехай не хірургія, так інше лікарське втручання ліквідує целюліт.
Розроблено і вже випробувані численні варіанти боротьби з целюлітом, уникаючи лазерної хірургії, але також належні до найсучасніших технологій: ультразвукова терапія, променева терапія, радіочастотна терапія та інші «терапії», завдання яких розтопити жир і реконструювати волокна клітковини. Будь-яке з цих сучасних «задоволень» вимагатиме щотижневих відвідувань протягом приблизно шести тижнів. Результатом буде зведення видимості проявів целюліту до мінімуму, але всі горбки і ямочки «апельсинової кірки» не усунути.

Вчені- дерматологи звертають увагу жінок на те, що поряд з клінічними методами боротьби з целюлітом також мають право на існування способи мінімізації його проявів. Перевіряється теорія, згідно якої сонячний ультрафіолет і куріння сприяють розвитку целюліту, оскільки своїм шкідливим впливом вони пошкоджують колаген, тим самим стоншуючи шкіру і знижуючи її еластичність. Поки будуть отримані вагомі лабораторні докази, чому б не відмовитися від зайвої засмаги та куріння? Гірше не буде. Також рекомендується не переборщити з прийомом кока-коли та інших газованих напоїв. Тобто пропонується нормальний здоровий спосіб життя. Відзначається, що фізичні вправи також зіграють позитивну роль, так як відбувається лімфатичний дренаж і масаж глибоких тканин, надзвичайно корисні в боротьбі з симптомами целюліту. І взагалі не варто зациклюватися на власній не зовсім гладкій шкірі, в житті стільки всього цікавого, щоб переключити свої мізки на інші не менш важливі теми.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Scroll To Top