Рекомендуємо прочитати

Целюлiт

Обгортання Парафанго

Обгортання Парафанго
Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру, покращує контури тіла, дає прекрасні результати в боротьбі з целюлітом. Парафанго марки Beauty Image - це парафін, змішаний з морськими бурими водоростями Fucus vesiculosus (40%), багатими мінеральними сполуками, особливо йодом в легкозасвоюваній формі, а також вітамінами А (у формі каротиноїдів), В2, РР, С, К, Д і Е. Прочитати »

Домашній масаж від целюліту

Домашній масаж від целюліту
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати заходи, робити масаж від целюліту. У боротьбі з цією проблем домашній масаж від целюліту буде вашим помічником. Проблема погіршення вигляду шкіри є не суто жіночою проблемою. Чоловіки теж можуть страждати від появи целюліту, проте жінки схильні цим набагато частіше. Шкіра під впливом гормонів стає нерівною з западинами і дуже помітною рельєфністю. Прочитати »

4 стадії целюліту

4 стадії целюліту
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай схильна до целюліту. Рідше целюліт зустрічається на верхніх частинах рук і ще рідше на грудях. У спеціальній літературі наводяться різні методики класифікації стадій протікання целюліту. У різних джерелах можна знайти опис від чотирьох до шести стадій целюліту. Ми наведемо найбільш поширену класифікацію з чотирьох етапів. Прочитати »

Що таке целюліт?

Що таке целюліт?
Целюліт - це неправильний обмін речовин в підшкірній жировій клітковині. У підсумку цього процесу токсини, жир, зайва рідина не можуть виводитися в необхідній кількості з організму. Як результат, жирові клітини закупорюються і утворюють ті самі ненависні ямочки на шкірі. Найчастіше целюліт вражає стегна, сідниці і руки. Прочитати »

Як позбутися целюліту на стегнах і сідницях

Як позбутися целюліту на стегнах і сідницях
Целюліт, або апельсинова кірка. Жодна жінка не застрахована від появи целюліту на стегнах і сідницях. Ви можете бути маленькою худенькою 14-ти річної дівчинкою, але у вас буде целюліт. Целюліт з'являється від неправильного способу життя. Неправильне харчування, недолік споживання води на день, сидячий спосіб життя і навіть спадковість, все це призводить до появи целюліту на стегнах і сідницях. Прочитати »

Ефективні засоби проти целюліту

Ефективні засоби проти целюліту
За статистикою до целюліту схильні 85% жінок у всьому світі і від нього до біса важко позбутися. Роками велися суперечки про те, що ж за «звір» цей целюліт, тепер відповідь знайдено — це жир, і страждають ним виключно жінки, так як структура жирових клітин у нас відрізняється від чоловічих. У чоловічих жирових клітинах, сполучні волокна, що утримують жир — спрямовані по діагоналі, в жіночих — горизонтально, тому, якщо клітини починають збільшуватися вони як би продавлюють жир, немов через марлю, звідси і горбиста, в ямочках шкіра на сідницях, стегнах і животі. Целюліт з'являється з безлічі... Прочитати »

Боротьба з целюлітом в домашніх умовах

Боротьба з целюлітом в домашніх умовах
Ви страждаєте від целюліту? Ви втомилися від нескінченних витрат на дорогі креми і лікування? У такому випадку, чому б вам не спробувати боротися з целюлітом природними і домашніми засобами? Вони часом творять чудеса. На сьогоднішній день доступно безліч способів лікування целюліту, але багато з них мають побічні ефекти. Тому, краще і безпечніше позбавлятися від проблеми пов'язаної з целюлітом домашніми природними методами, такими як дієта, регулярний масаж і використання трав для стимуляції метаболізму жиру, який є однією з основних причин утворення целюліту. Прочитати »

Вся правда про целюліт

Вся правда про целюліт
Целюліт. Це моторошне слово відомо практично кожній жінці. На жаль, знайоме воно нам не тільки з наукової літератури, але і з особистого досвіду. Апельсинова кірка, про яку йде мова, це проблема, з якою стикається близько 80 відсотків жінок. Чому так? Як запобігти появі целюліту? Прочитати »
Scroll To Top