Рекомендуємо прочитати

Безрезультативність дієти, або чому вага повертається знову

article2753.jpg

Сідаючи на дієту, кожен з нас сподівається на довгостроковий результат, але найчастіше виходить так, що з такими зусиллями втрачена вага повертається знову. Спробуємо зрозуміти, чому це відбувається і як правильно боротися із зайвою вагою.

Беручи до уваги всі дієти, якими користуються сучасні жінки, можна з упевненістю сказати, що основний принцип у будь-якого схуднення однаковий - це надходження меншої кількості калорій. При цьому організм худне, відчуваючи брак життєвих сил, починає витрачати власні запаси. В результаті вага йде, але ненадовго. Вся справа в тому, що людський організм, пройшовши довгий шлях еволюції, пристосувався до голодовок і прекрасно знає, що в такі періоди найкраще включити аварійний режим і почати набирати вагу заново і про всяк випадок побільше. Для тих, кому потрібен швидкий результат на час - це може допомогти, а от охочим схуднути назавжди варто задуматися про наслідки.

Безрезультативність дієти, або чому вага повертається знову


Також існує ще одна теорія з приводу швидкого набору ваги після виснажливих дієт. Насправді правда лежить на поверхні і залежить від харчового інстинкту, так званої потреби будь-якої живої істоти на нашій планеті. Як би людина не намагався, але вона не може контролювати свою свідомість на 100%. Будь-яка дієта - це вимушений захід для організму, важке випробування і з точки зору інстинкту зовсім невиправдане. Тому людина часто зривається, адже він як будь-яка істота схильний до інстинктивного виживання. При цьому доведено, що чим жорсткіше дієта, тим більше вірогідність зійти з дистанції.

Безрезультативність дієти, або чому вага повертається знову

Незважаючи на очевидні факти, у сьогоднішніх дієт існує чимало шанувальників, готових випробувати на собі новинки індустрії все знову і знову. Серед новомодних способів схуднути є й такі, які здатні призвести до спалахів неконтрольованої агресії через голодування мозку, не доотримуючи потрібну порцію вуглеводів. Відразу напрошується питання - «Так невже немає способу схуднути, не травмуючи організм і без наслідків?» Виявляється все дуже просто і для того щоб схуднути всього то і треба - обмежити вживання жирів і зробити це не травмуючи свою психіку.

Безрезультативність дієти, або чому вага повертається знову

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Незважаючи на, здавалося б, бурхливий ритм сучасного життя, насправді в активному русі ми проводимо не так вже багато...
Всім відомо, що горіхи вкрай корисні для організму. Здавалося б, з цієї причини повинні бути корисними і горіхові...
Як зробити так, щоб трохи допомогти своєму організму не набирати кілограми? Є дуже нескладні і навіть цікаві принципи,...
У наш час існує безліч дієт, за допомогою яких можна за невеликий проміжок часу скинути досить велику кількість...
Scroll To Top