Рекомендуємо прочитати

Як допомогти собі не товстіти

article1241.jpg

Як зробити так, щоб трохи допомогти своєму організму не набирати кілограми? Є дуже нескладні і навіть цікаві принципи, які не займуть у вас багато часу, але поступово підведуть до того, що тримати вагу буде простіше. Почитайте, і якщо щось вам здається неприйнятним, просто пропустіть цей пункт. Стежити за фігурою і вагою повинно бути в радість і задоволення. Виконуйте спочатку хоча б ті правила, які вам цікаві, а вже потім збільшуйте кількість нових звичок.

1. Пити достатньо води. Вибачте, але знову нагадаємо це правило. Єдине питання: А скільки це: «досить»? Взагалі-то, 8-10 чашок води протягом дня. Головна умова - протягом дня, не примушуйте організм і не змушуйте його пити тоді, коли не хочеться. Не замінюйте соком, тим більше, чаєм! Це повинна бути проста питна вода. Ваше тіло повинно постійно насичуватися водою. Крім того, ваші нирки будуть вам вдячні за це. Отримуючи достатню кількість вологи, ваш організм буде здатний до метаболізму найбільш ефективно. А якщо ви будете випивати склянку води за 10-15 хвилин до прийому їжі, ви будете почувати достатню насиченість під час початку їжі, тому не з'їсте занадто багато. Крім того, чи знаєте ви, що ви втрачаєте 62 калорії, коли випиваєте дуже холодну воду? Але краще це робити в процесі їжі або перед їжею, так їжа перетравиться належним чином.

Вода допомагає людині прекрасно себе почувати, нормально перетравлювати їжу і випробувати почуття насичення, що запобігає переїданню. Вона просто необхідна нашому організму для виведення продуктів життєдіяльності, загиблих і відмерлих клітин, отрут, вірусів, бактерій та інших шкідливих речовин. Також за допомогою води заповнюються запаси енергії, прискорюється і покращується робота мозку.

Доктор Ашима Кант, провідний американський дослідник, сказав, що задовольняти свою потребу в рідині людина може з будь-якого джерела, в тому числі і з їжі. Виходить, що життєвої необхідності пити саме звичайну воду немає, але вода дуже корисна для здоров'я. В якому саме кількості пити воду, Кант не говорить, але він стверджує, що доросла людина повинна орієнтуватися на своє почуття спраги. Пити краще всього холодну воду, вона швидше поглинається організмом і сприяє спалюванню калорій.

2. Їсти п'ять разів на день. Це не означає, що вам потрібно п'ять повноцінних прийомів їжі. Достатньо трьох, а два нехай будуть зовсім невеликими низькокалорійними закусками. Слухайте уважно себе і своє тіло, воно не попросить їжі, більше тієї, що йому потрібно.

3. Не бійтеся того, що вага стоїть на місці або набирається. Таке буває, коли ви займаєтеся в тренажерному залі. Спочатку жир дійсно йде, метаболізм поліпшується. Але після відбувається нарощування м'язової маси, на місці жиру починають рости м'язи. Тому обережніше з силовими навантаженнями. Краще починати з того, щоб поступово збільшувати свою фізичну активність.

4. Купіть тарілки меншого розміру і в темних тонах. Ну, про цю гарну звичкою багато разів говорилося. Просто повторимося, що такий підхід дозволяє практично вдвічі зменшити розмір порції. Якщо ви ставите таку мету: поменше їсти - то користуйтеся цією порадою! Найкращий вибір - синій колір посуду, він більш за все знижує апетит, а уникати краще червоного, помаранчевого і жовтого (до речі, логотип Макдоналдса в цих кольорах), ці відтінки найбільш сприяють появі апетиту. Але, правда, для гостей, напевно, варто залишити такий сервіз, все-таки гості без апетиту - це сумно.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає...
Що робити, якщо купальний сезон вже близький, а фігура не дозволяє приміряти спокусливий роздільний купальник?...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Scroll To Top