Рекомендуємо прочитати

Біг - один з кращих способів схуднути

article2750.jpg

Незважаючи на, здавалося б, бурхливий ритм сучасного життя, насправді в активному русі ми проводимо не так вже багато часу.

По місту переміщаємося сидячи в автомобілі, більшість зустрічей замінюємо телефонними переговорами, навіть покупки все частіше доставляє додому кур'єр. В результаті споживані калорії майже не витрачаються і відкладаються зайвими кілограмами на боках.

Врятувати ситуацію може тільки фізичне навантаження. На відміну від дієти, вправи дозволяють не просто скинути вагу, але і привести в тонус м'язи. Найбільш, мабуть, збалансованим видом фізичного навантаження є біг. Заняття бігом сприяють більш інтенсивному спалюванню калорій за рахунок активного збагачення крові киснем. При цьому посилено працюють легені і серце. Нормалізується обмін речовин в організмі. І як наслідок, вага нормалізується, і тіло приймає привабливу форму.

Заняття бігом не обов'язково мають на увазі великі навантаження. Вони будуть ефективні, навіть якщо на перших порах вашої витривалості вистачить на 2-3 пробіжки по кілька хвилин за одне тренування. Тут головне почати. Поступово організм втягнеться, і ви самі не помітите, як тривалість кожного етапу і всього тренування в цілому збільшиться в 2-3 рази.

Біг - один з кращих способів схуднути

Дуже важливо підібрати для пробіжок правильне місце і час. Якщо мета занять - схуднення, то бігати переважно вранці, до сніданку. Для занять краще вибрати зелену зону, адже біг супроводжується глибоким, активним диханням, і чим якісніше буде навколишнє повітря, тим це корисніше для організму. Але відсутність парку поблизу - не привід відмовитися від занять. Можна бігати у дворі або навіть на шкільному стадіоні.

Має значення і те, як саме бігати. Постарайтеся вибрати такий темп, який дозволить вам бігти якомога довше.

Можна бігати щодня, але досить і два-три часових заняття на тиждень, щоб за пару місяців скинути 2-3 кілограми. До речі, такий темп схуднення найбільш щадний для організму. Тим більше, що вже за третій тижня занять ви зможете повністю змінити життєвий ритм і отримувати заряд енергії від ранкової пробіжки на весь день.

Біг - один з кращих способів схуднути

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
На болі в спині або шиї ми звертаємо увагу тоді, коли вона стає нестерпною. І навіть у цьому випадку в боротьбі за...
Японські дослідники дійшли висновку, що у людей з біоритмом "жайворонків" ризик розвитку серцевих захворювань...
Дієта для живота допоможе вам зробити живіт пружним і плоским. Завдання дієти - спалити жир в області талії і правильно...
Scroll To Top