Рекомендуємо прочитати

Фруктово-водна дієта

article2491.jpg

Дієта на фруктах і воді - різновид сирої дієти. Залежно від результату, який ви хочете досягти, дотримуватися цієї дієти можна від одного дня до декількох місяців. Одноденна фруктово-водна дієта допоможе вам вилікувати метеоризм, але ви не зможете схуднути. Триденна дієта буде очищаюча і допоможе вивести токсини з організму. А от якщо дотримуватися дієти місяць або довше, ви зможете схуднути природним чином.

Сироїдіння.

Дієта на основі фруктів і води є однією з форм сироїдіння, так як вам не доведеться готувати нічого з того, що ви будете їсти. Ви можете їсти стільки фруктів, скільки хочете, лише стежте, щоб ви чергували фрукти, багаті цукром, такі як яблука і дині, з фруктами з високим вмістом клітковини, як ягоди. Пийте воду протягом усього дня, але особливо важливо пити під час їжі. Намагайтеся випивати 6-8 склянок на день, і тоді ваша дієта буде максимально ефективною.

Додавання овочів.

Через перші три дні фруктово-водної дієти ви, швидше за все, відчуєте бажання з'їсти що-небудь, крім фруктів. Один з різновидів такої дієти включає і сирі овочі. Додавання декількох порцій сирих овочів в щоденний раціон допоможе організму отримати ті поживні елементи, яких немає у фруктах і воді. Обов'язково їжте зелені овочі - в них мало калорій, але багато протеїну і поживних речовин. До таких овочів відносяться, в першу чергу, всі види капусти і шпинат.

Джерела протеїну.

Якщо ви продовжуєте фруктово-водну дієту тривалий час, навіть з додатковими овочами вам все одно можуть знадобитися і інші джерела протеїну. Багато протеїну міститься в горіхах, які можна їсти і сирими, що не суперечить правилам дієти на фруктах і воді. Але ви повинні обмежувати денну норму горіхів лише однією-двома порціями по 30 г, так як в горіхах рівень жирів і калорій набагато вище, ніж у фруктах і овочах. Велика кількість горіхів сповільнить процес втрати ваги. Хорошим вибором сирих горіхів під час фруктово-водної дієти буде мигдаль, тому що в ньому протеїну та інших корисних речовин особливо багато.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Людський мозок для нормального функціонування вимагає певну кількість глюкози. Цілісне зерно містить і глюкозу і...
Як відомо, торт тірамісу з ківі - це один з найвідоміших італійських десертів. Рецептів його приготування існує безліч....
Так повелося, що гарбуз має неоднозначну репутацію в свідомості людей. Взяти, наприклад, давню сільську традицію...
Чорна смородина корисна для здоров'я печінки, нирок, дихальних шляхів. Її сік має відновлювальну дію, тому незамінний...
Scroll To Top