Рекомендуємо прочитати

Вставати рано шкідливо для серця

article2838.jpg

Японські дослідники дійшли висновку, що у людей з біоритмом "жайворонків" ризик розвитку серцевих захворювань вище, ніж у тих, хто віддає перевагу зайву годину поніжитися в ліжку. Таким чином, вставати рано шкідливо для серця. У результаті дослідження, яке було проведене вченими з декількох університетів і клінік міста Кіото в Японії, з'ясувалося, що час пробудження і стан серцево-судинної системи людини взаємопов'язані.

Ті, хто встає дуже рано, щоб відправитися на роботу або виконати фізичні вправи, піддають себе ризику серцевих захворювань. Дослідження пройшли близько 4000 людей у віці від 23 до 90 років. По завершенню дослідження, вчені зробили висновок, що у тих випробовуваних, які встають рано, серцево-судинна система стає більш схильна до захворювань гіпертонією та інфарктом.

Крім того, японські вчені помітили, що серед тих людей, яких можна зарахувати до жайворонків, було більше людей старшого віку. Може бути що, цей факт ставить перед наукою нове питання: чи є взаємозв'язок часу пробудження і тривалості життя. Японські дослідники з'ясували, що хронічне недосипання збільшує навантаження на серце, що підвищує ризик розвитку серцево-судинних хвороб, які навіть можуть призвести до летального результату.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дієта для живота допоможе вам зробити живіт пружним і плоским. Завдання дієти - спалити жир в області талії і правильно...
Незважаючи на, здавалося б, бурхливий ритм сучасного життя, насправді в активному русі ми проводимо не так вже багато...
Американські вчені виявили, що чорниця містить особливу речовину птеростилбен, яке знижує артеріальний тиск. ...
На болі в спині або шиї ми звертаємо увагу тоді, коли вона стає нестерпною. І навіть у цьому випадку в боротьбі за...
Scroll To Top