Рекомендуємо прочитати

Красива попа – робимо правильно

article3625.jpg

За результатами численних опитувань все ж доведено, що для більшості чоловіків найпривабливішою частиною жіночого тіла все ж залишається красива попа!

Круглі і соковиті сідниці, за словами самих чоловіків, викликають найбільше бажання і захват в жінці, саме це демонструє її здатність стежити за своїм тілом і, найважливіше, є показником жінки здоровою і родючою, ця аргументація в чоловічій свідомості виховувалася століттями.

Причому незалежно від національності, народності, ментальності чи кольору шкіри!

Топом, серед перших вправ, будуть правильні глибокі присідання
Це те вправу про який хоч і багато говорять, але на 100% заслужено! Звертаючись, наприклад, до різних тренерам Ви можете почути абсолютно різні думки про те, як присідати правильно і яку техніку використовувати, це, чесно кажучи, вводить в страшне замішання. Тому виходячи з особистого досвіду, основні правила присідань, які дають результат наступні: при присіданні коліна не повинні виходити далі носка, спина повинна залишатися рівною як при вирівнюванні, так і при нахилі; і останнє: при опусканні до підлоги працює таз, а не ноги!

Друге місце в нашому рейтингу – це випади для гарної попи
Взагалі, кожної вправи з нашого топа, потрібно приділяти максимум уваги і концентрації, щоб виконувати його не на швидкість, а саме ПРАВИЛЬНО! Роблячи випад необхідно провідну ногу ставити якнайдалі, щоб коліно йшло під кутом 90 градусів і ніколи не виходило далі носка, а підйом – здійснювати за рахунок стегна цієї ж ноги. Пройдіться так 50 кроків в один бік залу або стадіону, і 50 назад – результат відчуєте вже наступного дня 100%.

Третє місце – сходи
Особливу популярність в тренажерному залі придбали степпери. Для завзятих любительок фітнесу цей тренажер крутіше бігової доріжки, а принцип дії у нього той же, що і у звичайних сходів! Підйоми по сходах відмінно підсушують стегна і підтягують сідниці в бічних частинах. І якщо всі попередні вправи більше відносяться до силових, то це кардіо-вправа спрямована на спалювання зайвого жиру, плюс до всього, якщо напружувати при цьому прес, задіюється його сама проблемна частина – косі м'язи і нижній прес.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт, або апельсинова кірка. Жодна жінка не застрахована від появи целюліту на стегнах і сідницях. Ви можете бути...
Тебе ніколи не цікавило питання, як француженкам вдається зберігати таку обалдєнну форму (а стрункість французьких...
Займайтеся 3 рази на тиждень, виконуйте кожну вправу 1 хвилину без перерви. Відпочиньте 1 хвилину і повторіть весь...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Scroll To Top