Рекомендуємо прочитати

Токсикоз на ранній стадії вагітності

article2468.jpg

Настання вагітності і народження дитини - це найщасливіший період у житті будь-якої жінки. Це щастя, яке незрівнянно ні з чим. Але вагітність у жінок проходить по-різному. У одних за всю вагітність токсикоз не виявляється жодного разу, а у інших починається токсикоз на ранніх термінах вагітності.

Ранній токсикоз починає проявлятися в перші три місяці вагітності і є патологічним станом, так як може зробити негативний вплив на стан і розвиток плоду.

Під час вираженого токсикозу, всі необхідні поживні речовини, які необхідні для повноцінного розвитку, плід перестає отримувати.

Крім того, під час токсикозу малюк, перебуваючи в утробі матері, не отримує кисень у повному обсязі.
Ось тому, в деяких випадках, при вираженому токсикозі жінці рекомендують переривати вагітність.

Основними ознаками токсикозу на ранніх стадіях вагітності є - нудота, блювота, слинотеча, зниження апетиту, безсоння, а також зміна смакових якостей.

Існує три форми перебігу токсикозу - легка, середньої важкості та важка.

1. При легкій формі токсикозу, загальний стан жінки не змінюється. Вона відчуває всього лише легке нездужання, яке швидко проходить. Може з'явитися блювота. Якщо не надати таким змінам ніякого значення, то легка форма токсикозу може перейти в токсикоз середньої тяжкості.

2. При середній тяжкості токсикозу, у жінки знижується апетит, що призводить до її схуднення. Блювота може бути до 10 разів на день, в результаті цього загальний стан вагітної погіршується, з'являється сильна слабкість.

3. При важкій формі токсикозу на ранніх стадіях вагітності з'являється часта блювота протягом доби, жінка сильно худне, спостерігається зневоднення і підвищення температури.

У таких випадках, лікарі рекомендують перервати вагітність, так як такий стан створює загрозу не тільки для плоду, але і для здоров'я жінки.

При легкій формі токсикозу спеціальне лікування або госпіталізація не потрібна.

При середній тяжкості і важкій формі токсикозу - госпіталізація просто необхідна. Вагітній призначають вживання вітамінів, лікування гіпнозом, необхідну дієту і, при необхідності, призначають вузьконаправлене лікування.

У деяких випадках секс під час вагітності не рекомендується. Але, якщо немає ніяких медичних протипоказань, то і обмежень в інтимних відносинах немає ніяких. Все залежатиме лише від загального стану самої вагітної.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови,...
Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може...
Токсикоз являє собою досить неприємний стан вагітної жінки, коли постійно присутнє почуття нудоти і блювоти....
Для більшості вагітних жінок, найскладнішою частиною першого етапу вагітності є напади ранкової нудоти. Симптоми...
Scroll To Top