Рекомендуємо прочитати

Ранкова нудота вагітних

article2803.jpg

Для більшості вагітних жінок, найскладнішою частиною першого етапу вагітності є напади ранкової нудоти. Симптоми цього розладу зачіпають приблизно 75 відсотків вагітних жінок.

Від ранкової нудоти зазвичай страждають на першій стадії вагітності, вона починається на 4 тижні, найгірше справи йдуть з 6-го по 8-й тиждень, а потім, відбувається зменшення симптомів. Швидке зростання рівня гормонів у крові вагітної жінки, ось що є винуватцем ранкової нудоти. Гормональні зміни необхідні для вашого тіла, щоб підготувати його для розвитку вагітності. Організму потрібно якийсь час, щоб скорегувати гормональні зміни, які викликають напади ранкової нудоти.

Лікарі не вважають токсикоз захворюванням (крім важких випадків), ранкове нездужання в принципі не небезпечно ні для мами, ні для дитини, але воно погіршує якість життя вагітної жінки, дає привід до депресії. Токсикоз може стати реально небезпечним, тільки якщо спостерігається постійна нестримна блювота. У цьому випадку жінка швидко втрачає рідину і корисні речовини, необхідні її дитині, і для нормального перебігу вагітності її необхідно помістити в стаціонар, під спостереження лікарів.

Медикаменти при токсикозі допомагають слабо, боротися з симптомами (нудотою, блювотою, відсутністю апетиту) безглуздо потрібно прагнути до того, щоб зробити свій спосіб життя максимально здоровим.

Насамперед, зверніть увагу на свій розпорядок дня. Якщо у вас є звичка пропускати прийоми їжі, знайте, що з настанням вагітності ця звичка може нашкодити вам більше, ніж будь-коли. Багато жінок справляються з ранковою нудотою, просто поїдаючи потрібну кількість їжі в потрібний час. Особливо важливо не пропускати сніданок, нехай навіть це буде всього лише одне яблуко або ложечка сиру.

Порожній шлунок - легка здобич токсикозу, спробуйте перейти на дробове харчування, розділивши сніданок, обід і вечерю на шість невеликих перекусів на день, це теж часто допомагає. Крім того, ви можете підібрати продукти що зменшують нудоту, одним допомагає гречка, іншим - чай з лимоном, а деякі рятуються солоними сухариками або імбиром.

Ще один спосіб зменшити інтенсивність ранкової нудоти - відпочивати стільки, скільки потрібно організму. Деякі вагітні жінки виявляють, що неприємні симптоми посилюються, коли вони занадто втомилися або погано виспалися. Існує кореляція між тривалістю сну і симптомами ранкової нудоти. Найпростіше засіб, що допомагає в цьому випадку - денний сон. Для деяких це може виявитися неможливим, тоді спробуйте лягати спати раніше, це може стати хорошою альтернативою.

Порівняно новим засобом лікування ранкової нудоти є акупунктурна пов'язка. Це м'яка тканинна пов'язка на зап'ястя, яку можна купити в аптеках, вона розроблена для того, щоб допомагати від морської хвороби, але може також виявитися ефективним засобом для боротьби з ранковою нудотою. Пов'язка накладається на зап'ястя так, що прикріплена до неї пластикова кнопка м'яко натискала на спеціальну акупунктурну точку, яка впливає на центр нудоти в мозку. Також, ви можете попросити свого лікаря виписати вам зап'ястний електронний пристрій (браслет), стимулюючи ту ж точку слабким електричним струмом. Такий пристрій доступний тільки за рецептом, але воно цілком безпечно, і дослідження показали , що деяким жінкам воно допомагає.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Токсикоз являє собою досить неприємний стан вагітної жінки, коли постійно присутнє почуття нудоти і блювоти....
У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови,...
Настання вагітності і народження дитини - це найщасливіший період у житті будь-якої жінки. Це щастя, яке незрівнянно ні...
Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може...
Scroll To Top