Рекомендуємо прочитати

Підвищений артеріальний тиск

article162.jpg

Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з причин-підвищений артеріальний тиск. Що потрібно знати, щоб уникнути наслідків підвищеного тиску?

Помірне підвищений тиск не гарантує захист від інфарктів та інсультів, навпаки значна частина цих хвороб проявляється у людей з помірним артеріальним тиском.

Артеріальна гіпертонія не завжди проявляється головним болем і супроводжуючими симптомами. Слабо протікаюча гіпертонія не завжди потребує моментальному медикаментозному лікуванні. Щоб визначитися з правильність вибору лікування, необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження. Якщо ви страждаєте підвищеним тиском, навіть якщо воно вас не турбує-ще не означає, що його не потрібно лікувати. Тільки лікар може правильно підібрати вам метод медикаментозного лікування, так як багато ліків відповідні одній людині у багатьох випадках протипоказані іншому. Це залежить від особливостей вашого організму. Якщо у вас виявили артеріальну гіпертонію не потрібно панікувати і ковтати таблетки жменями, необхідно крім візиту до лікаря дотримувати деякі правила, які повинні стати вашим новим здоровим способом життя.

Що робити, якщо гіпертонія все ж у вас існує? По перше необхідно дотримуватися ряду простих правил. Як відомо шкідливі звички, зайва вага, стрес тільки посилюють проблему, тому в першу чергу позбудьтесь шкідливих звичок. Якщо ви страждаєте надмірною вагою, постарайтеся скинути вагу, перейдіть на правильне харчування.
Більше рухайтеся, збільшите в міру фізичну активність. Намагайтеся повноцінно відпочивати і виключити стресові ситуації. Обов'язково дотримуйтесь порад лікаря і вимірюйте артеріальний тиск регулярно.

Як часто потрібно вимірювати тиск? Якщо підвищеного артеріального тиску у вас не спостерігалося раніше необхідно вимірювати його хоча б раз на рік.
При незначному підвищенні артеріального тиску, зміна способу життя на здоровий, може значно поліпшити самопочуття, знизити тиск без застосування медикаментозних препаратів. При значному підвищенні тиску необхідно звернутися до лікаря і дотримуватися підібрану їм методику лікування за допомогою медикаментів. Сучасна медицина розробляє більшою мірою препарати, розраховані на тривалий період прийому та мінімальної шкоди для печінки. При правильному підборі лікарських засобів шкоду для організму практично зводитися нанівець.

Природно, для кожного пацієнта необхідні рекомендації лікаря, виходячи з індивідуальності хвороби пацієнта.
Тому перед призначенням препаратів необхідно пройти деякі обстеження: зняти ЕГК, пройти УЗД серця (ехокордіографію). Лікар так само може призначити пройти інші необхідні в кожному випадку обстеження та аналізи.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Міфи про похмілля так само різноманітні і цікаві, як коктейлі, які викликають цей жахливий синдром. Факт: похмілля - це...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню,...
Scroll To Top