Рекомендуємо прочитати

Які можуть бути наслідки при сидячій роботі

article2858.jpg

За статистикою, з винаходом телевізорів і комп'ютерів людина проводить сидячи в середньому близько дев'яти годин, на дві години більше ніж середній час сну. Дослідження в ряді країн показали, що ризик померти протягом 15 років у людей що ведуть сидячий спосіб життя зростає в 40 разів.

Сидячи людина майже не витрачає енергії, отже, проблеми із зайвою вагою йому не уникнути. Втрата калорій, відзначають фахівці, падає до однієї в хвилину, вироблення ензимів для спалювання жирів знижується на 90%.

Люди, які багато сидять і при цьому займаються спортом теж в більшості випадків мають зайву вагу. Після двох годин, проведених сидячи, холестерол підвищується на 20%, а після 20 годин вироблення інсуліну падає на 24% і зростає ризик цукрового діабету.

Любителі щодня й подовгу сидіти перед телевізором на 65% більше ризикують померти від серцево-судинних захворювань.
Щоб допомогти своєму організму, лікарі радять менше сидіти протягом дня, частіше вставати, ходити, підніматися по сходах і їздити на велосипеді.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ароматні, пишні і смачні булочки, пиріжки з різними начинками, торти, кекси, рулети та пироги, всі ці ласощі не зможуть...
Абрикоси (курага) - це ліки для серця і судин. У куразі багато калію і антиоксидантів. Курага виводить з організму...
Природа нарощування жирових тканин у чоловіків і жінок різна, що обумовлено, головним чином, генетичними...
Відомо, що холестерин являє собою ліпопротеїн, життєво необхідний для організму людини. Ця речовина бере безпосередню...
Scroll To Top