Рекомендуємо прочитати

Хронічний цистит: лікування та профілактика

article2626.jpg

Осінь несе з собою не тільки холод і дощі, але і загострення різних захворювань. Інфекція, дрімаючі в організмі, при найменшому переохолодженні викликає загострення хронічних захворювань, зокрема - хронічного циститу.

Лікування хронічного циститу процес тривалий, що вимагає серйозного підходу. Як правило, при його лікуванні застосовують антибіотики, оскільки хронічний цистит в більшості своїй є наслідком статевих інфекцій, викликаних хламідіями і мікоплазмами. Крім лікарських препаратів приписується спеціальна дієта і особливий догляд за статевими органами. Ігнорування лікування хронічного циститу може викликати проблеми з сечовивідної системою, нирками, а також з імунітетом.

Деякі жінки при загостренні хронічного циститу не поспішають до лікаря, а починають займатися самолікуванням за допомогою народних рецептів. Рослинні препарати на відміну від антибіотиків, не викликають звикання до них бактерій. Вони досить ефективні, але тільки в комплексі з антимікробними засобами. Крім лікарських зборів з листя берези, петрушки і ягід брусниці, можна приймати лікарсько-рослинний препарат Каферон Н. Він ефективний при загостреннях циститу і прискорює процес одужання.

Рослинні препарати необхідно приймати тривалий період. Це дозволить знизити ризик рецидиву захворювання. Фітопрепарати служать відмінним варіантом профілактики захворювання. Їх слід приймати курсами двічі на рік - навесні і восени, а також при простудних захворюваннях і переохолодженнях. Протипоказанням до прийому рослинних препаратів є алергічні реакції хоча б на один з компонентів. Натуральний журавлинний і брусничний морс теж попереджають загострення хвороби, але ці напої протипоказані людям, що мають захворювання шлунково-кишкового тракту і підвищену кислотність.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хворити ми не любимо. Але як би ми й намагалися, котрась із хвороб обов'язково наздожене нас. Сьогодні ми поговоримо про...
Вилікувати цистит без антибіотиків можна, але на початкових стадіях, і за допомогою такого методу як фітотерапія. Слід...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Кажуть, всі хвороби від нервів. Тому коли ви помічаєте у себе нездужання по жіночій частині, перш за все, потрібно...
Scroll To Top