Рекомендуємо прочитати

Віртуальний секс

article2302.jpg

Інтернет міцно увійшов у наше життя. Одні бачать в Інтернеті паличку-виручалочку, енциклопедію з усіх питань, інші знаходять способи заробляння грошей, а треті шукають віртуальних друзів і секс-партнерів. Сьогодні ми поговоримо про віртуальному сексі. Яку роль він відіграє в житті людей, його плюси і мінуси, і про те, чи потрібно боротися з цією пристрастю?

За часів сексуальної революції в Росії активно почала розвиватися порноіндустрія. Відверті фотографії з газет, друковані на неякісної папері, еротичні оповідання сумнівного змісту, відеокасети, невідомо звідки переписані, але обов'язково з яскравою обкладинкою. Все це вже не треба було вишукувати, а можна було спокійно купувати у відповідних магазинах і «насолоджуватися». З появою Інтернету та цифрового оргтехніки з'явилася можливість не тільки безкоштовно завантажити чужі еротичні і порноматеріали, але і безпосередньо стати учасником «полунички». Зробити свої пікантні фото, відео, переслати їх співрозмовнику, а то й опублікувати на загальний огляд.

Але найцікавішим виявився віртуальний секс, де будь-який бажаючий міг виявитися учасником безрежисерного еротичного фільму, сюжет якого придумують двоє. Спочатку киберсекс був текстовим, зі збільшенням швидкості Інтернету у користувачів і появою мікрофонів і вебкамер він став наближатися до свого прообразу - еротичного фільму.

Навіщо потрібен віртуальний секс?


З яких причин користувачі Інтернету вдаються до віртуального сексу?

1. Незадоволеність сексом і високе лібідо. Найпоширеніша причина - незадоволеність сексуальними стосунками з реальним партнером або високе лібідо людини (сильна статева конституція, яка не знаходить реалізації в реальному житті). Сюди ж можна додати нудьгуючих в любовних відносинах людей, тих, кому не вистачає чоловічої / жіночої уваги, партнерів, відносини яких в даний момент йдуть на спад і т.і.
2. Природне людська цікавість як пошук нових знань. У мережі ми можемо знайти безліч інформації про секс, про оргазм, про різні способи задоволення, скачати Камасутру, замовити іграшки та аксесуари для дорослих, дізнатися, як вони працюють, почитати відгуки. Якщо всі навколо говорять і про кіберсекс, який цікавиться в цьому плані обов'язково випробує його на собі.
3. Самотність в реальності штовхає користувачів шукати відносин в мережі. Причому люди, які відчувають труднощі в спілкуванні, часто затягують віртуальне спілкування, не прагнуть зустрічатися в реальності, а також застряють у віртуальному сексі, штучно обманюючи себе, що «секс у них є, а значить все нормально».
4. Помста і ревнощі також штовхають людей на віртуальні секс-стосунки. Начебто і хочеться помститися партнеру реально, але страшно. В Інтернеті ж це зробити набагато простіше, можна навіть залишитися невпізнаним (якщо не зловлять).

Які користувачі найбільш частіше вдаються до віртуального сексу?


1. Люди з низьким колом спілкування, нетовариські, самотні, закомплексовані. Ті, яким складно реалізувати свої сексуальні фантазії в реальності. Часом вони нерозбірливі в пошуку віртуальних партнерів, ведуть себе так, немов приїхали «з голодного острова».
2. Люди, що ведуть активне сексуальне життя з безліччю партнерів. Вони звикли так жити. Інтернет використовують як пошук партнерів, а віртуальний секс - як один з видів еротичних експериментів.
3. Любителі порно особливо сприймають віртуальний секс як один з видів порнофільму, де можна взяти участь самому.

Віртуальний секс


"Плюси" і "мінуси" віртуального сексу


"Плюси"

- Віртуальний секс допомагає набути новий досвід, нові відчуття. Якщо реальний партнер вже є, то даний вид сексу допоможе урізноманітнити сексуальні відносини, підтримувати стосунки на відстані (наприклад, коли партнери тимчасово розлучені). Важливий момент - не загратися "Віртом", оскільки якими б прекрасними відносини не були, комп'ютерна залежність зможе зіграти злий жарт.
- Можна безпечно полоскотати собі нерви, випробувати адреналін, втілити фантазії, вступити в сексуальні стосунки з людьми, з якими б ніколи не зустрілися в реальному житті.
- Не потрібно приводити себе в порядок: дбати про чистоту тіла, зачісуватися, підбирати одяг, аромати духів, як це вимагається перед звичайним сексом. Можна сховатися за чужий або своєї відредагованій фотографією і не переживати з приводу недоліків тіла.
- Безпечний в плані венеричних захворювань, не потрібно контрацепція.
- Віртуальний секс доступний практично всім користувачам. В основному безкоштовний. На відміну від порнофільму, в ньому діють реальні, які спілкуються з тобою партнери. Анонімний, якщо не застукають близькі. Допомагає людям з нетрадиційною орієнтацією, яким буває важко знайти собі однодумців. На відповідних форумах вони виявляють, що в своїх захопленнях не самотні, а тому можуть поділитися сокровенним і реалізувати свої мрії.
- Розвиток віртуальних відносин зазвичай проходить стрімко. Тут немає необхідності доглядати за партнером, домагатися його прихильності, купувати квіти, приємні дрібниці, балувати. Зрештою, все це можна зробити електронно - безликими електронними квітами, листівками, чужими віршами і музикою. Іноді період з моменту знайомства до віртуального сексу триває всього лише декілька годин, а то і хвилин.
- Розвиває уяву, письмову мову, допомагає пізнати власні бажання і реалізувати фантазії. Знімає комплекси.

Віртуальний секс

"Мінуси"

- Точно так само як і порнографічні матеріали, мережевий секс і відповідні сайти легко можуть виявитися доступним для дітей, як би ми не закривали ресурси.
- Відводить в світ фантазій.
- Не вирішує психологічні проблеми, зокрема проблему самотності, а лише створює ілюзію самодостатності. Оскільки людина спілкується за допомогою знаків, він часто не бачить очей співрозмовника, не чує голосу, тональності, емоційної насиченості слів, не відчуває запах партнера, тактильні дотику. Він відвикає від цих подразників настільки, що, опинившись у реальному спілкуванні, лякається всього цього (або зневірюється в потрібності), тому швидко стає відчуженим. За проведеним мною опитуванням, 90% користувачів відчувають після сексу сильну самотність: «Начебто тільки що все було, а насправді, поруч-то нікого і немає ...». Висновок - віртуальний секс ще більше фіксує вашу самотність.
- На думку фахівців, залежність від віртуального сексу не менш серйозна, ніж залежність від алкоголю, куріння чи переїдання. З трудом піддається лікуванню, оскільки додається ще комп'ютерна залежність.
- Довге сидіння за монітором негативним чином позначається на зорі, судинах головного мозку, шийному відділі хребта.

Кіберсекс: як перемогти залежність

Віртуальний секс

Якщо ви відчуваєте, що захопилися даними заняттям не на жарт, що воно забирає багато часу і сил, нічим не допомагає у вирішенні психологічних проблем, варто повернутися в реальність.

1. Знайдіть собі реальну любов або хоча б реального партнера.
2. Якщо партнер вже є, і він вас в принципі влаштовує, не соромтеся говорити з ним про те, чого вам не вистачає в сексі, що хотілося б додати, а щось прибрати. Розкажіть про свої фантазіях не сторонній людині (так енергетика піде в нікуди), а своїй половинці. Внесіть новизну в сексуальні відносини.
3. Щоб більше відчувати зв'язок з реальним партнером, завантажитеся загальними справами: покупка техніки для дому, виховання дитини, ремонт, планування та реалізація поїздки, приготування улюблених страв для всієї родини.
4. Намагайтеся більше спілкуватися з реальними людьми - колегами, друзями, сусідами, продавцями, консультантами. Коли постійно просиджуєш за комп'ютером, швидко втрачаються навички простого "людського" спілкування.
5. Читайте більше книг, бажано не з монітора.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Секс відіграє важливу роль в житті жінки. Адже недарма, за її спокоєм, щастям і квітучою зовнішністю виглядом можна...
Виникли труднощі з оргазмом під час близькості з коханим? Це цілком поправимо! Але спочатку дай відповідь на питання - а...
У цій статті ми зібрали десятку універсальних предметів, які вважаються неодмінними атрибутами сексуальних...
Scroll To Top