Рекомендуємо прочитати

Фреш із селери: користь і протипоказання

article2246.jpg

Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини.

Тому селерe варто ввести в свій раціон. Але і тут є свої обмеження.

Корисні властивості селери
Вони в народній медицині відомі давно. До них зараховують сечогінну дію селери, поліпшення травних процесів в організмі людини. Якщо людина проживає в жаркому і сухому кліматі, то вживання даного продукту призведе до полегшення стану і бадьорості організму.

Існує перелік захворювань, при яких вживання селери рекомендується регулярно: гіпертонія, діабет, цистит, ожиріння, водянка, неврози, порушення обміну речовин, захворювання крові. Особливо селера корисна чоловікам. Ця рослина додасть людині другу молодість у випадку, якщо роки беруть своє, і його мужність знаходиться не на високому рівні.

Також, селера є тим продуктом, який носить так звану негативну калорійність. Це означає, що при його вживанні людський організм одержує меншу кількість калорій, ніж витрачає при засвоєнні.

Загальна дія селери на організм
Регулярне вживання даної рослини надає омолоджуючу, очищаючу і загальнозміцнюючу дію. Це важливо, оскільки селера сприяє підвищенню тонусу, збільшує працездатність людини і покращує сон. До складу селери входять активні сполуки, які здатні поборотися з рівнем гормону стресу, яким багата кожна сучасна людина.

Вживати селеру краще в якості фрешу, який можна поєднувати з соком з моркви і огірків. Суміші таких соків ідеально підходять для підвищення опірності організму простудним захворюванням. Отже, свіжовичавлений сік з розглянутого продукту виконує безліч функцій, починаючи від очищення організму від шлаків і закінчуючи боротьбу зі старінням. При цьому слід розуміти, що повинна бути вироблена оптимальна норма вживання даного продукту, яка дорівнює 200 мл на добу.

Важливо знати! Сік селери не можна пити при вагітності та під час годування грудьми, варикозі та при хворобах шлунка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Оздоровче значення водних процедур відомо з далекої давнини. Контакт з водою надає розслабляючу дію, тонізує шкіру,...
Осінь несе з собою не тільки холод і дощі, але і загострення різних захворювань. Інфекція, дрімаючі в організмі, при...
Чим хороша бобова дієта? Тим, що вона відмінно насичує, дозволяє тривалий час не відчувати почуття голоду, завдяки...
Вилікувати цистит без антибіотиків можна, але на початкових стадіях, і за допомогою такого методу як фітотерапія. Слід...
Scroll To Top