Рекомендуємо прочитати

Про які захворювання розкаже зовнішність

article2889.jpg

Ще в давнину лікарі ставили точний діагноз, просто подивившись на пацієнта, так як багато захворювань залишають свій відбиток на зовнішності людини. Дослідження в цій області провели днями і вчені з Вашингтонського, Гарвардського, Брістольського і Ліверпульського університетів. Всі вони прийшли до висновку, що особливості вигляду людини можуть передбачити, до яких недуг той схильний.
Так, жінки, зріст яких складає більше 175 см, ризикують захворіти на рак грудей, а чоловіка зростом більше 183 см - раком передміхурової залози. Для рослих людей також вищі шанси дістати злоякісну пухлину підшлункової залози. Дослідники вважають , що причина розвитку онкологічних захворювань - гормони, надлишок яких і призводить до високого росту.
Для низькорослих людей більше ймовірність розвитку гіпертонії, інфаркту, раку шлунка та виразки. Серцево-судинні захворювання, на думку вчених, можуть бути результатом "недорозвиненості" кровоносної системи у маленьких людей, а шлункові недуги - результатом впровадження бактерій, також перешкоджають росту людини.
Великий розмір ноги у жінок підвищує ризик захворіти на рак грудей. Справа в тому, що розмір ноги безпосередньо залежить від калорійності харчування в дитинстві. А посилене харчування в ранньому віці вважається фактором ризику розвитку раку грудей.
Володарі коротких ніг схильні до діабету. Причина, швидше за все, криється в нестачі білків і мінеральних речовин, які людина повинна була отримувати в дитинстві.
Довгі пальці можуть свідчити про недуги нервово-психічного плану - такі люди нерідко страждають аутизмом, психічними розладами, депресіями. Це пов'язано з особливостями гормонального фону при розвитку плода в материнській утробі.
Колір шкіри. Якщо він жовтуватий, це свідчить про захворювання печінки або селезінки. Синюшність шкіри і губ вказує на серцеві недуги або рак легенів.
Очі і повіки. Почервоніння очей пов'язано з кровоносним тиском, у гіпертоніків часто червоні очі. Червоні прожилки на білках очей "сигналять" про виснаження нервової системи. Розширені зіниці - ознака неврозу.

Якщо очі сльозяться, це вказує на дефіцит калію в організмі, а сіпання повіки - на нестачу магнію. Темні кола під очима говорять про проблеми з нирками і серцем.
Мішки під очима - про неполадки з серцево-судинною системою, ниркової недостатності, алергії або ендокринних захворюваннях.
Відділ голови і шиї. Розтягнута нижня губа сигналізує про погане функціонування кишечника, а тріщини в куточках губ - про нестачу заліза.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Природа нарощування жирових тканин у чоловіків і жінок різна, що обумовлено, головним чином, генетичними...
Яйця на сніданок, які є частиною популярної дієти Аткінса, небезпечні для здоров'я серця. До такого висновку прийшли...
Споживання великої кількості продуктів з “прихованими” жирами і сіллю є головною причиною серцево-судинних...
Різних розмірів, кольорів і форм...Насіння - це зародки рослин з початковим запасом поживних речовин. Рослини...
Scroll To Top