Рекомендуємо прочитати

Чоловік відмовляється від сексу? Це привід перевірити рівень цукру в його крові!

article3518.jpg

Якщо ваш чоловік відмовляється від занять любов'ю - це не завжди означає, що проблема в вас або ваших стосунках. Можливо, це наслідок розвитку у нього певних захворювань. Найчастіше відмова від сексу у чоловіків пов'язують з порушеннями в роботі серцево-судинної системи, стресами або хронічною втомою. Але це далеко не всі можливі причини ...

Згідно з результатами одного з досліджень, проведених у Сполучених Штатах, небажання займатися любов'ю все частіше з'являється у чоловіків через розвиток цукрового діабету другого типу на ранній стадії.

Учені вивчили найпоширеніші причини зниження лібідо у чоловіків молодого і середнього віку і виявили, що відмова від занять сексом може бути наслідком підвищеного рівня цукру в крові. Найчастіше чоловіки про це навіть не здогадуються і ніяк не пов'язують знижене сексуальне бажання і предіабет.

Між тим, автори дослідження переконані, що зв'язок між двома проблемами носить як «фізіологічний», так і «психологічний» характер. З одного боку, процес зниження рівня інсуліну в організмі викликає звуження судин і погіршує циркуляцію крові, також знижується чутливість статевого члена, через що розвиваються, власне, «психологічні» причини стриманості - невпевненість у собі та своїх силах.

Якщо ви не знаходите причин для занепокоєння в плані розвитку відносин (немає сварок, нерозуміння, холодності), але чоловік все рідше проявляє до вас сексуальний інтерес, займіться його здоров'ям - пройдіть обстеження на визначення рівня цукру в крові і визначте подальші шляхи виходу з кризи - лікування і дотримання дієти. Коли «цукор» опиниться під контролем, сексуальне життя прийде в норму.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Світ перевернувся - Вас покинув хлопець. Така ситуація боляче б'є по самолюбству і перша думка, яка приходить в голову...
Переживаючи невдалий роман або перебуваючи в затяжному пошуку відповідного партнера, ми можемо на певний час піти з...
Вченими виявлено цікавий факт про те, що вживання в їжу вітаміну К, що міститься в овочах зеленого кольору, таких як...
Scroll To Top