Рекомендуємо прочитати

Вітамін К захистить вас від діабету

article3519.jpg

Вченими виявлено цікавий факт про те, що вживання в їжу вітаміну К, що міститься в овочах зеленого кольору, таких як капуста або шпинат, знижує ймовірність виникнення синдрому інсулінорезистентності - основного предиктора ризику розвитку цукрового діабету.

В результаті наукового експерименту по дослідження даного процесу було виявлено, що у пацієнтів, які вживали протягом 36 місяців продукти, що містять вітамін К, спостерігалося зниження рівня інсуліну в плазмі крові і, як наслідок, показників інсулінорезистентності, порівняно з учасниками контрольної групи, які не отримували даного вітаміну. На противагу результатами інших експериментів, в даному випадку корисний ефект від вживання вітаміну К був виражений лише в учасників чоловічої статі, ймовірно, через те, що більшість учасниць страждали надмірною масою тіла. Даний фактор значною мірою сприяв підвищенню інсулінорезистентності та зниження реакції організму на вживання вітаміну К.

Яким же чином вітамін К сприяє нормалізації функціонування інсуліну? Дослідники припускають, що в основі цього процесу лежить його протизапальна дія, проте в даний час вони не володіють вичерпними доказами зазначеної гіпотези. І хоча для підтвердження результатів вищевказаних припущень необхідно проведення подальших досліджень, ми можемо з повною впевненістю стверджувати, що вживання в їжу овочів зеленого кольору та інших продуктів з високим вмістом вітаміну К сприятиме поліпшенню вашого здоров'я. Однак якщо ви застосовуєте протизгортаючої препарати, такі як варфарин, проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем з приводу збільшення споживання вітаміну К.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ми всі вже розуміємо, як важливо не залишати свій організм голодним з ранку. Лікарі-дієтологи настійно радять давати...
Багатьом з нас сучані та потужні засоби боротьби зі старістю недоступні: "уколи краси", озонотерапія, гормональні...
Якщо ваш чоловік відмовляється від занять любов'ю - це не завжди означає, що проблема в вас або ваших стосунках. Можливо,...
Scroll To Top