Рекомендуємо прочитати

Прополіс від усіх хвороб

article3547.jpg

Як вилікувати простуду у дітей та дорослих народними методами? Як позбутся прищів, екземи та інших захворювань шкіри? Як налагодити менструальний цикл? Ліки від усіх хвороб - прополіс!

• Поєднання прополісу і молока дає особливий ефект: крім лікування простудних і легеневих захворювань, поліпшується загальне самопочуття, сон, знімається дратівливість, втома.

10%-ву настоянку прополісу краще придбати в аптеці. Маленької пляшки на 25 мл вам вистачить надовго, а вартість цього корисного засобу - усього декілька гривень. Приймати засіб слід перед сном курсом на протязі 10 днів один раз на місяць. Треба дати 20 крапель на 100 мл гарячого молока. Даний оздоровлювальний курс можна повторити через 4-6 місяців.

Прополіс від усіх хвороб

• При лікуванні простудних захворюваннь у дітей позитивний ефект настає вже після першого прийому настоянки прополісу. Для дітей дошкільного віку можна на ніч дати 1-2 краплі прополісу на 1/3 склянки гарячого домашнього молока.

• При панкреатиті, гастриті, виразці шлунку, захворюваннях печінки приймайте настойку прополісу за зазначеною схемою 6 місяців.

Прополіс від усіх хвороб

• Прополіс з молоком зменшує вміст холестерину в крові, лікує екземи і інші шкірні захворювання, нормалізується менструальний цикл.

• Дуже істотно впливає прополіс на стабілізацію психіки. Якщо ви приймаєте настойку прополісу, всі тривожні думки йдуть, і ви налаштовується на краще, а це дуже важливо при лікуванні будь-яких хронічних захворювань.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вчися вибирати. Вуглеводи прийнято вважати головним джерелом проблем із зайвою вагою. Коли їх занадто багато, вони...
Так повелося, що гарбуз має неоднозначну репутацію в свідомості людей. Взяти, наприклад, давню сільську традицію...
Мало хто знає, але олія з кульбаби наділена дивовижними лікувальними властивостями. Її можна приготувати власноруч...
Вегетаріанство знаходиться в списку найбільш древніх і відомих течій альтернативного харчування. Але якщо ...
Scroll To Top