Рекомендуємо прочитати

Активоване вугілля для схуднення

article3120.jpg

Активоване вугілля для схуднення - відомо кілька способів його застосування.

Перший спосіб, найбільш поширений, при якому збільшують поступово застосовуване кількість даного засобу. Збільшуємо дозу препарату до тих пір, поки його співвідношення не становитиме: 1 драже до 10 кг ваги. Приймаємо всі таблетки відразу, вранці до їжі і не більше одного разу на добу.

Другий популярний метод полягає в тому, що даний лікарський препарат слід приймати протягом всього дня.
Поділяємо всю дозу на три прийоми і п'ємо за годину до вживання їжі. Курс повинен скласти не менше 10 днів, а потім робиться перерва між курсами рівний одному тижні.

У активованого вугілля поверхня пориста і через неї відбувається всмоктування токсинів і отруйних речовин, які порушують нормальну діяльність людського організму. Даний препарат має здатність всмоктувати хвороботворні бактерії і токсини, а також воду і залишки лікарських препаратів.
З медичних джерел відомо, що вугілля також використовують для лікування діареї. А ще застосовують активоване вугілля для схуднення, але про це згадок в медичних підручниках немає.

Незважаючи на це, що даний препарат вважають одним з екологічно чистих і натуральних лікарських препаратів, у нього також є якості, які можуть призвести до негативних наслідків і з якими слід ознайомитися до початку його прийому.

Завдяки тому, що він здатний нейтралізовувати токсичні та низькомолекулярні речовини (наприклад, мікроелементи, вітаміни), надмірне застосування активованого вугілля здатне призводити до дефіциту необхідних речовин, наприклад, до ослаблення організму. Тому, коли ви очищаєте організм за допомогою цього препарату, слід приділити особливу увагу комплексам мінералів і вітамінів.

З негативних наслідків даної методики схуднення можна виділити запори, які можуть утворюватися унаслідок того, що активоване вугілля прекрасно приєднує воду, в результаті чого через дефіцит води відбувається утруднення проходу калових мас.

Краще вживати активоване вугілля як доповнення до основного методу схуднення, щоб нейтралізувати різні продукти розпаду. Така схема для схуднення, яка заснована виключно на застосуванні активованого вугілля, не вважається досить ефективною, тим більше, якщо вона вами розроблена самостійно.

Перед початком використання активованого вугілля для схуднення варто проконсультуватися з лікарем-фахівцем.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає...
Хочете схуднути на 4 кілограми всього за 5 днів? У цьому вам допоможе кефірна дієта! Основа дієти - нежирний кефір, овочі...
Існує кілька рецептів спеціального чаю для схуднення....
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Scroll To Top