Рекомендуємо прочитати

Нудизм - форма психологічного розладу або любов до свого тіла

article3338.jpg

Що таке нудизм, напевно, знають усі.
Нудисти - це люди, які почувають себе комфортніше без одягу, ніж у самому дорогому костюмі.

Але чи є нудизм формою психологічного розладу або ходити оголеним - це цілком нормальне, природне бажання людини, яке має бути ухвалене всіма членами сучасного суспільства?

Пристрасть до нудизму зовсім не є чимось незвичайним і вже тим більше не є формою психологічного розладу.
Психічним розладом можна назвати скоріше ексгібіціонізм, та й то - це питання спірне.

Основна відмінність між ексгібіціонізмом і нудизмом полягає в тому, що в другому випадку не стоїть питання про те, щоб шокувати своєю наготою оточуючих, звернути увагу.

Нудизм - це скоріше стан душі.
Нудисти - люди мирні. Своє прагнення звільнитися від одягу вони проявляють у відведених для цього місцях, наприклад, на спеціальних пляжах або в інших затишних куточках природи.

Вони демонструють своє тіло тільки самому собі, перебуваючи або в гордій самоті, або разом з такими ж, як і вони самі.
Між іншим, нудизм є одним з найефективніших засобів для позбавлення від комплексів. Рідкісна людина в наш час зможе впевнено і чесно сказати, що він не комплексує з приводу своєї фігури, інші ж продовжують посилено шукати в своєму тілі вади і старанно ховати їх під шматками матерії.

Звичайно, одяг є відмінним способом замаскувати недоліки фігури.
Ми надягаємо стильний одяг і вважаємо, що таким способом зможемо позбутися своїх комплексів.
Але це не так. Зовні ми, звичайно, змогли зробити це, але цей жахливий комплекс залишається у нас в глибині, регулярно підточуючи нас зсередини і тим самим пригнічуючи.

Ми ніби стаємо хранителями «жахливої таємниці», коли, одягнувшись в красиві речі, все одно знаємо, що під цими шедеврами мистецтва модельєрів, наше тіло залишається все таким же «потворним і ненависним».

Нудисти соромляться свого тіла і тому вони вільні від комплексів. Вони люблять себе такими, які вони є, люблять своє тіло просто тому, що це тіло належить їм.

А адже, як відомо, якщо ти сам любиш себе, то й інші обов'язково тебе полюблять.
Слід зазначити, що ми зовсім не закликаємо вас до того, щоб негайно «вступити в клуб нудистів», просто потрібно запозичити у них трохи позитивних моментів.

Влаштуйте собі нудизм на дому.
Коли залишаєтеся самі вдома, то, виходячи з ванни, не викрита рушником, а голяка походіть по квартирі протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин.
Бажано, щоб поруч з вами завжди було велике дзеркало, в якому ви б змогли розгледіти себе в повний зріст.

Починайте звикати до свого тіла. Цілком можливо, що на перших порах ви будете відчувати не найприємніші відчуття, дивлячись у дзеркало, але поступово ви почнете приймати своє тіло не як «ненависного ворога», а як само собою зрозуміле.

Коли ви, нарешті, звикнете до свого відображення, починайте «розбирати його по частинах».
Подивіться на свій живіт. Адже він дуже навіть хороший. Не завадило б трохи підтягнути тільки. Так чому б протягом наступного місяця вам якраз цим і не зайнятися? Після того як проблема з животиком відпаде, пора перебиратися нижче.

Ваші стегна здаються вам занадто повними, хоча вони і ідеальної форми? Тоді наступним місяць буде присвячений роботі над стегнами.
Поступово ви не тільки навчитеся сприймати своє тіло таким, яке воно є, любити його, але і позбавитеся від недоліків, які вже давно не давали вам спокою. Крім того, пам'ятайте про те, що для шкіри дуже корисні повітряні ванни. Ось така подвійна користь!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зацікавлений погляд - це як одкровення з іншою людиною: "Ти мені подобаєшся, подивися і ти на мене!" Якось на...
Секс відмінні ліки від нездужань і хвороб. Інтимний контакт може чудово впоратися з головним болем, простудними і...
Якщо у стосунках чоловіка і жінки відсутній секс або ж він не регулярний, то стосунки перетворюються на низку...
Scroll To Top