Рекомендуємо прочитати

До чого призводить брак сексу?

article2810.jpg

Якщо у стосунках чоловіка і жінки відсутній секс або ж він не регулярний, то стосунки перетворюються на низку скандалів і непорозумінь. Чим небезпечна відсутність сексу?

Наявність інтимного життя потрібно не тільки для продовження роду, воно відображається на емоційному стані і здоров'я жіночого організму. Секс з фізіологічної точки зору - це масаж матки.

1. Поганий настрій
Жінку, у якої довгий час був відсутній секс, вичислити просто: поганий настрій, дратівливість і надмірне занепокоєння.

2. Гінекологічні захворювання
Брак сексу може призвести до гінекологічних захворювань. Справа в тому, що коли жінка збуджується, кров приливає до статевих органів, а якщо не відбувається інтимного контакту, вона починає застоюватися в малому тазі. Тривала відсутність сексу призводить до появи мастопатії, аднекситу та інших захворювань.

3. Порушення менструального циклу
Якщо жінці не вистачає сексу, у неї починаються порушення менструального циклу: часті затримки, болючість протікання циклу і т.д.

4. Проблеми зі шкірою
Брак гормону прогестерону може вплинути на проблеми з шкірою: з'являється висип, шкіра стає занадто жирною, і з'являються пігментні плями. До того ж, регулярні заняття сексом стимулюють вироблення колагену. Відсутність його призводить до в'ялості тіла, груди втрачає пружність, а шкіра еластичність.

5. Зайва вага
Секс здатний викликати викид гормону щастя в організмі. Коли цього не відбувається тривалий час, його потрібно чимось замінювати. І тут в хід йдуть торти, цукерки та інші слабкості. До того ж, всім відомо, що заняття сексом спалюють калорії, це своєрідне фітнес тренування.

6. Комплекси
Якщо жінка не відчуває себе бажаною, це привід для появи комплексів, мовляв, напевно я йому не подобаюся через колір волосся, одягу, росту і т.д. Вона починає шукати в собі зовнішні вади.

7. Ослаблення імунітету
Вчені давно довели, що у жінок, які ведуть регулярні статеві стосунки, імунітет на 30% вище за інших. Секс стабілізує артеріальний тиск, насичує кров киснем і тим самим є відмінною профілактикою виникнення інсультів та інфарктів.
Частота інтимних відносин - це суто особиста справа. Але важливо знати, що відсутність сексу впливає на емоційний і фізіологічний стан здоров'я жінки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top