Рекомендуємо прочитати

Чи дійсно корисні біфідобактерії?

article3320.jpg

Самих бактерій в природі є дуже багато. Вони оточують людину з самого народження, потрапляючи в організм з їжею і водою.

Приміром, їх можна розділити на дві групи: корисні і хвороботворні. Кожна з них присутня в організмі дитини в тій чи іншій кількості. У шлунково-кишковому тракті вони розвиваються і активно проявляють свою діяльність.

З корисних мікроорганізмів всім відомі лакто - і біфідобактерії. Якщо їх більшу кількість, ніж хвороботворних, то здоров'я у малюка відмінне і його нічого не хвилює. При порушенні балансу, особливо воно спостерігається після прийому антибіотиків, погані бактерії виступають на перший план, і виникає розлад роботи кишечника, блювота і відчувається важкість у шлунку.

Нормальний стан мікрофлори у травній системі відіграє важливу роль, бо вона відповідає за формування імунітету дитини. Тому в перші місяці життя малюка, йому потрібно давати прикорм з біфідобактерій, які будуть цьому сприяти. Причому вони вважаються найкориснішими з усіх «хороших» бактерій, так як захищають травну систему від впливу шкідливих мікроорганізмів, ініціюючи формування протимікробний захист, і забезпечують правильне харчування.

Біфідобактерії можна знайти в дитячих йогуртах, кашах і сумішах, які активують вироблення організмом власних корисних бактерій. Такі продукти харчування, дуже добре захищають дитину від різних кишкових інфекцій навіть у грудному віці, в основному, це проявляється шляхом запобігання утворення діареї, гастроентериту і ротавірусної інфекції.

Їх можна знайти в таких лікарських препаратах, як біфідумбактерин, лінекс і біфікол. Особливо лінекс дуже популярний і хороший як для маленьких дітей, так і для старших. Він сприяє розвитку оптимальної мікрофлори в органах травлення, допомагає перетравлюють скрутну їжу для немовлят, призначається при проносі, газоутворенні і алергічних висипках. Ще він покращує природну кислотність.

На питання чи всім потрібні біфідобактерії, відповідь однозначна. Так, вони корисні в будь-якому випадку. Хороші бактерії дозволяють тренувати і підвищувати імунітет дитини.

Їх баланс можна підтримати за допомогою правильного харчування і додаткових препаратів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На прилавках магазинів досить часто можна побачити хліб з маркуванням «бездріжджовий». Багато хто вважає, що...
Від того, що ми їмо сьогодні, залежить, як ми будемо почувати себе завтра або післязавтра. Внісши невеликі зміни в...
За словами фахівців, кефір слід щодня вживати, як один з корисних кисломолочних продуктів....
Scroll To Top