Рекомендуємо прочитати

Болі в грудях під час вагітності

article3362.jpg

Болі в грудях у жінок під час вагітності виникають досить часто. Це пов'язано з тим, що під час вагітності в організмі майбутньої мами на фізіологічному рівні відбувається значна гормональна перебудова. В організмі відбуваються значні зміни.

Груди жінки ще під час виношування малюка починають готуватися до майбутнього грудного вигодовування. Відбувається формування молочних часточок і проток. Це і викликає неприємні відчуття в грудях.

Сила хворобливих відчуттів у вагітної жінки залежить від індивідуальної чутливості кожної жінки.

Біль у грудях під час вагітності може виражатися у вигляді чутливості грудей на дотики, у вигляді дискомфорту в грудях. Також може виникати відчуття болю в сосках, поколювання в сосках і в самих грудях або ж напруження грудей.

Для того, щоб зменшити хворобливі відчуття в грудях під час вагітності необхідно вибрати зручний бюстгальтер. Краще всього, якщо він буде мати широкі бретелі. Бюстгальтер повинен бути з натуральної тканини, а також правильно підібраний за розміром, щоб не натирав і не здавлював груди. Бюстгальтер для вагітних повинен бути без швів і різних декоративних елементів.

Необхідно підібрати бюстгальтер таким чином, щоб він підтримував і піднімав груди. Це допоможе поліпшити кровообіг і уникнути застоїв.

Також від болю в грудях добре допомагає теплий душ. Після душу груди потрібно легко промокнути м'яким рушником.

Не варто часто застосовувати миючі засоби для миття грудей, так як вони сильно пересушують ніжну шкіру.

Дуже добре регулярно робити спеціальні вправи для зміцнення м'язів грудей, які допоможуть полегшити відтік лімфи від грудей і тим самим знизити больові відчуття. Корисно проводити загартовування грудей. Для цього добре підійдуть контрастні вологі обтирання і повітряні ванни.

Психологи відзначають, що відчуття в грудях під час вагітності дуже тісно пов'язані з психологічним настроєм жінки. Тому, необхідно мати тільки позитивний настрій.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Аквааеробіка - це аеробіка або фізичні вправи, які виконуються у воді: басейні, морі, озері або в будь-якій водоймі....
Спробуйте вгадати - що потрібно зробити першою справою, коли вага зрушилася і ви почали худнути? Поміняти бюстгальтер....
Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може...
Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої...
Scroll To Top