Рекомендуємо прочитати

Аквааеробіка.

article3325.jpg

Аквааеробіка - це аеробіка або фізичні вправи, які виконуються у воді: басейні, морі, озері або в будь-якій водоймі. Аквааеробіка була відома вже давно для відновлення організму після травм і операцій. Зараз аквааеробіка є одним з найбільш ефективних і безпечних способів тримати себе у формі і знизити вагу.

Заняття спортом у воді приносить величезну користь і задоволення, ніж на землі. Водне середовище полегшує фізичні вправи, також посилює їх ефект.

Від простої аеробіки на суші, аквааеробіка відрізняється ступенем навантаження на організм. При аеробіці на суші на організм надає велику дію сила тяжіння землі. А при заняттях аквааеробікою це дія слабшає і їй починають протистояти сили виштовхування, що полегшує виконання багатьох вправ, навантаження на суглоби знижується, збільшується їх гнучкість і рухливість.

Аквааеробіка приносить величезне задоволення, вона приховує від оточуючих різні недоліки вашої фігури, незграбність рухів, немає ніякої сором'язливості. Сам процес вправ у воді протікає досить комфортно, ви не перегрівається, не відчуваєте ніякого дискомфорту і після таких занять завжди виглядаєте свіжою і не виснаженою, як після вправ на землі або в фітнес клубі.

За рахунок масажного ефекту вправи у воді стимулюють кровообіг, що знімає напругу і стрес, і призводить до розслаблення.
Заняття аквааеробікою сприяють зміцненню здоров'я і нервової системи. Вони допомагають позбавиться від зайвої ваги, дають розслаблюючий ефект.

Найпоширенішими і ефективними видами вправ у воді є вистрибування з води і ходьба. Відмінну користь приносять руху руками і ногами. Такі вправи навантажують відразу кілька груп м'язів.

Всі заняття аквааеробікою починаються з розминки - 10-15 хвилин, далі вправи тренувального процесу - 20-30 хвилин, і завершальний етап - відновні вправи - 5-10 хвилин.

Нижче наведено кілька простих вправ аквааеробіки, які допоможуть підтримувати вашу фігуру в формі і виглядати просто чарівною.
1) Біг на місці. Для цього необхідно зайти в воду по талію і почати вправу. Можна також для додаткового навантаження високо піднімати коліна.

2) Вправа для красивої і тонкої талії. Зайдіть у воду по груди, зчепіть руки в замок і перед животом швидко рухайте ними вперед-назад.

3) Стрибки у воді. Для цього необхідно зайти в воду по груди і почати вправу. Але коли будете приземлятися, робіть махи ногами вперед-назад і в сторони. Таким чином поліпшується тонус м'язів і створюється ефект масажу. Також стрибки можна з'єднати з поворотами.

4) Вправи для рук, плечей і грудей - зайдіть в воду по плечі, ноги поставте нарізно, а руки витягніть вперед долонями вниз. Різко розводите руки в сторони і повільно повертайте на місце. Ще можна робити наступне - розведіть руки в сторони і здійснюйте ними кругові рухи, поступово збільшуючи амплітуду.

5) Вправи для преса. В воду зайдіть по плечі, руки витягніть прямо перед собою. Різко згинайте обидві ноги і підтягуйте їх до живота. Або інша вправа - її необхідно робити на мілководді. Сидячи у воді, піднімайте прямі ноги і намагайтеся торкнутися пальцями рук носка стопи і повільно опускайте ноги.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Почнемо з декількох важливих моментів, які необхідно знати жінкам, які вирішили за допомогою вправ збільшити свої...
Scroll To Top