Рекомендуємо прочитати

Підготовка грудей до вигодовування

article3245.jpg

Приблизно з 25-го тижня вагітності регулярно приймайте контрастний душ для грудей.

Влаштовуйте повітряні та сонячні ванни для грудей по кілька разів на день (бронзовий загар до пологів, звичайно, не самоціль просто груди повинна дихати свіжим повітрям).

Якщо соски плоскі або втягнуті, можна використовувати формувачі сосків, які вкладаються в чашечку бюстгальтера.

Під час вагітності носіть зручний бюстгальтер, який підтримує, але ніяк не утрудняє груди. Найбільш зручний бюстгальтер, який дозволяє оголити кожну грудь окремо. Надалі ним буде зручно користуватися і після пологів при годуванні.

Як правило, в кінці третього триместру вагітності з грудей починає виділятися молозиво. Використання вкладишів із стерильних бинтів (складених у кілька шарів) або спеціальних прокладок дозволить зберегти ваші груди сухими. У бюстгальтер можна покласти м'які прокладки, що збирають витікаюче молоко. Вони можуть бути багаторазовими (легко перуться) або одноразовими.

Придбайте заздалегідь одну-дві сукні або кофтини, що розстібаються спереду, щоб малюку легше було дістатися до грудей.
Ефективні для становлення і підтримки лактації фізичні вправи для плечового пояса. Ці вправи дозволять також зняти болі у верхній половині хребта, які нерідко спостерігаються в період вагітності.

Проводьте психологічний тренінг: думайте про вашого малюка, уявляйте собі, як ви годуєте його, прикладаючи до грудей; проговорює вголос наступні твердження: «Я буду годувати мого малюка з першої хвилини, з першої години», «Я буду годувати мого малюка тільки грудним молоком», «У мене буде стільки молока, скільки буде потрібно моїй дитині», «У мене буде здоровий , життєрадісний, розумний малюк ».

Денний раціон мами в ідеалі повинен включати: не більше 2-2,5 л рідини, 2 йогурту або 30 г сиру, 200 г м'яса, риби або два яйця, овочі і фрукти, переважно сирі, продукти, багаті вуглеводами, молоко і молочні продукти.

Приємної Вам годівлі та гарного апетиту Вашому малюку!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ні для кого не новина, що фізичні вправи корисні для здоров'я. Але проблема в тому, що багато хто починає займатися, але...
Для багатьох людей віджимання від підлоги асоціюються з фізичними вправами, ще й не ефективних для нарощування...
Зарядка вранці - це комплекс фізичних вправ, які виконуються після сну щодня. Ранкова гімнастика зміцнює здоров'я ...
Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Scroll To Top